Marlin Odesláno 24. březen 2005 Odesláno 24. březen 2005 Napsán autorem Hadra Napsán autorem Marlin mesic prezuto na letni, potom co mi bouchla jedna zimni :D Já myslel, že už nežiješ........... jak si na to prisel :D:D:D az umru, dam ti vedet, neboj Citovat
Garfield Odesláno 24. březen 2005 Odesláno 24. březen 2005 Napsán autorem Miku Já myslel,že v praze ani zimní nedáváte:D,nedávno jsem tam byl a pár centimetrů byl pro vás problém.Já si jedu zítra brázdit svahy a počítám ,že ještě budu muset nasadit řetězy:mad: Co se týče děr - zuby , sázím na zuby. Hele, a můžeš upřesnit, pro KOHO byl v Praze sníh problém? Pro kamióny všemožných ČR okresů a zejména cizích národností uvízlé v mírných kopečcích, které zablokovaly veškerou dopravu, nebo pro osobní auta s pražskými SPZ? Rád bych si tímto vyzkoušel tvůj pozorovací talent, když už umíš dělat chytré závěry. Citovat
janhercik Odesláno 24. březen 2005 Odesláno 24. březen 2005 Garfielde, ten pocit (že v 3 cm sněhu v Praze je pohroma) v nás vyvolávají média, večerní zprávy byly dost často plné těchto postřehů. Jinak nerad házím lidi do jednoho pytle, ale někdy se prostě člověk neubrání. Jezdím na běžky do jedné příhraniční vesničky v Krušných horách, bohužel jsem se dost setkal s neohleduplným chováním řidičů a musím konstatovat, že šlo především o mladé řidiče s pražskými značkami. Nechávají stát auta na silnicích, napříč parkovištěm a nabídku na zapůjčení lopaty, aby si vytvořili místo pro zaparkování a nepřekáželi, nevyužijí, dokonce se i rozčilují, že parkování není připravené. Podotýkám, že se nejedná o oficiální parkoviště, jen o místo mimo silnici, které občas upraví rolba a pak si každý řidič doupraví lopatou. Je to prostě jen o ohleduplnosti a té je na silnici čím dál míň a jedno jaké ZPZ či RZ máme. Citovat
mk405 Odesláno 24. březen 2005 Odesláno 24. březen 2005 ok, ok máte pravdu to bych se nedočkal, takže počkám až zalepí ty díry co mají 0,5m a více ... to by mohly během jara zmáknout :D:D Ale dnes mě překvapilo nové MANN auto když zametalo silnice (v chotěboři ) byl to docela rychlík ne jako ty starý, řekl bych že valil tak 50km/h a kupodivu za ním bylo čisto. mk:papa Citovat
deeper Odesláno 31. březen 2005 Odesláno 31. březen 2005 Hih já taky pegiho nepřezouval, stál celou zimu v garáži a já drandil shade přišla mě levněji než kompletní zimní gumy :D :D :D jen mam teď strach co na mě chystá pežoutek...... přeci jen se 4 měsíce neprojel. Snad naskočí! O víkendu ho jdu ustrojit a zkusim ho z lehka projet Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.