punkac Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 jj, u polévky Respektive možná i večer před usnutím Citovat
Guest minimaxa Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 jj, u polévky, škoda že Tomášovi nechutnala teda , alespoň do večeře [upravil dne 10/10/11 15:05 od minimaxa] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Kazdopadne se priste uvidime jiz na Silvestra, tedy s tim, kdo prijede, a tim je vlastne receno vse chmmm, co si vezmu na sebe grilovat nebudeme, že néééé :roll Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 já klidně přijedu .. o Silvestru aspoň člověk počítá tak nějak s tím že se zleje jako dobytek ... v sobotu jsem s tím zdá se tolik nepočítal ale měl jsem ... Miník : mě ta polévka ale CHUTNALA, to jen jak jsem si pak vlezl do auta a stlačil si ten zmučenej žaludek tak se to krapet pokazilo ... Citovat
Guest Scratch Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 me po jejim snezeni bylo taky na bliti, ale polevkou to rozhodne nebylo Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 no kazdopadne jsem zeblil jakysi krovi primo u najezdu na dalnici v Mlady Boleslavi hehe a hned mi bylo lépe Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 gronholmme ty drz usta ty nepijes Tobe nemelo z ceho bejt blbe Citovat
dzana.m Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Dzana : tohle je ten webik o kterym sem mluvil, udelej si zadara registraci a muzes tam hodit ty fota https://picasaweb.google.com/home jo dekuji mam to:super:super Citovat
dzana.m Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 me zle nebylo :D:D:D všechno zustalo tam gde melo večer sem si zašel obnovyt chutové bunky a jak je ume zvykem tak sem se nahodou krapítek zdržel :D:D:aut:aut:aut Citovat
Guest StibTo Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Jezismarja to je prasisko ..ja od sobotniho vecera nemel kapku alkoholu Citovat
Guest minimaxa Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Já se z nedělního dívadla co vypuklo v 16h vrátil rovnou v 7:45 v pondělí ráno do práce safra, kde jsem asi udělal chybu Citovat
Guest minimaxa Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Stibto, Já vím proč ti bylo zle, my jsme totiž začli pozdě, měli jsme začít panákovat hned odpolende, co jsi dorazil, a né až k večeru, tělo by si totiž zvyklo a už by slivovici tolik neodmítalo, a zvládli by jsme né jeden litr, ale dva no neboj, o Silvestru to napravíme Citovat
Medvěd Odesláno 10. říjen 2011 Odesláno 10. říjen 2011 Já se z nedělního dívadla co vypuklo v 16h vrátil rovnou v 7:45 v pondělí ráno do práce safra, kde jsem asi udělal chybu V tom jsou určitě namočený nějaký hééééééééééééééééérečky :P:aut Citovat
Guest StibTo Odesláno 11. říjen 2011 Odesláno 11. říjen 2011 heh na tom neco bude .. meli jsme se zacit zbouravat driv ..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.