Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Grillmasters 8.10.2011 u Scratchů od 14.30h


Recommended Posts

Odesláno

pivo: nebude to palba, jen stale cekam na naceneni od pivovaru nova paka :)

jirkap: skoda, budem na vas pri zvykani masicka vzpominat :D

narazeci hlava: Narážecí hlava je klasický šroub – korb, nikoliv tzv. žehličky

cena piva Kumburák:

15 l sud – 351 Kč

30 l sud – 702 Kč

50 l sud – 1170 Kč

vychazi to cca na 12 Kc/pullitro dvanactky, a to uz se vyplati, ne? Tak kterej z tech vetsich vezmem?

PS: asi si tu pipu taky casem koupim, protoze ta cena piva je dobra a za vikend by se dala ta 15 vypit a kdyz ne, tak se to vezme do Prahy a cestou na chalupu se to zase vymeni za plnou verzi :D

[upravil dne 14/9/2011 15:27 od Scratch]

[upravil dne 14/9/2011 15:29 od Scratch]

Odesláno
To nevíte, že Minimaxa je poctivá duše a za kolik koupí, za tolik prodá? :D Nedělá to na kšeft (rozuměj přivýdělek-osobní prospěch), ale proto, aby jsme si pořádně nacpali pupky a ochutnali pořádné maso naložené od specialisty Grillmastera s velkým \"G\". :potlesk

Ja to budu nakladat? :D

Odesláno
To nevíte, že Minimaxa je poctivá duše a za kolik koupí, za tolik prodá? :D Nedělá to na kšeft (rozuměj přivýdělek-osobní prospěch), ale proto, aby jsme si pořádně nacpali pupky a ochutnali pořádné maso naložené od specialisty Grillmastera s velkým \"G\". :potlesk

Ja to budu nakladat? :D

Cožpak jsi jediný Grillmaster s velkým \"G\" TY? :D:aut

Odesláno

nebude pro 10 lidí 15l/30piv málo? já nevím, já vypiju k tomu svýmu 0,5l rumu tak max. 3 piva :roker

Odesláno
nebude pro 10 lidí 15l/30piv málo? já nevím, já vypiju k tomu svýmu 0,5l rumu tak max. 3 piva :roker

myslim že to bylo myšlemo že 15l sud koupí sám na víkend, pro tohle grilování bych zvažoval možná i tu 50tku.:roker:D

Odesláno

ja taky, ale nenachladim ji a nevim, jestli to v pace delaji, kazdopadne musime sehnat tu pipu, nemuzu ted vyhodit dalsich 2300, kdyz kupuju krovinak a sekacku :(

Odesláno

myslím, že 8. října žádný chlazení potřeba nebude, budem rádi, když nezmrznem :cool:

Odesláno

V každým pivovaru pujčují chlazení tak za 200až 300kč,oproti záloze,tak co to půjčit tam,zvedla by se cena piva na 14-15kč,ale pořádně vychlazený pivo,nemá chybu:D:D,největší katastrofa je když je teplý pivo....:bojim

Odesláno

no, pouvazuju :)

laka me ta party pipa :)

ale pro zacatek to zkusim domluvit, muzu si ji pak dat k vanocum :D

Odesláno

nechcete jest někdo z okolí litoměřicka s kombíkem nebo něčím čemu se hodně zvedají pátý dveře nebo něco jako partner? ;) pivko by bylo jako křen, páč vlastním chladicí kostku vlastní výroby i se vzduchovým kompresorem......

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...