Guest minimaxa Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 Scratchi, vejdu se s tím na dvorek za chajdu? termín je navržen na 8.10.2011 od 14.30h [upravil dne 9/9/11 19:22 od minimaxa] [upravil dne 2/10/11 19:07 od minimaxa] [upravil dne 9/10/11 21:40 od Radek Hurvajz] Citovat
punkac Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 a kolik to žere kerosinu na opečení jednoho bavorského párečku? 15 litříků? Respektive co stojí motohodina? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 Bavorský se nahazejí do tech laufu, po nastartování se motor protůruje a pak lítaj grilovaný parečky přímo do huby:D:D:D Citovat
Guest minimaxa Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 Mám větší sbírku těchto kulinářských skvostů Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 supermčo to stálo ak to nie je tajomstvo? To je iba tak Minimaxa si dela kozy, realne take nema Inak krasnej kousek Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 Inak ten hyper super nakupni vozík nakonci bol najlepší Citovat
Gabriel 307 Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 asi prodám Webra a taky něco koupím :D:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 8. září 2011 Odesláno 8. září 2011 cece nevim, abys nam nevodfouknul strechu :D Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 planuju asi neco udelame na konci zari, misto podzimniho srazu P-C Citovat
Guest minimaxa Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 jen informuji, že 30.9. - 2.10. nemůžu, bo jsem na srazu Mulťahopel Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 uz zas? tak to udelame v rijnu a snad nebude chcat 8.10.? Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 jeeee a muzu se pridat ? ja jeste zadny grillmasters nezazil 8/10 by se mi zrovna hodilo .. Citovat
Guest Scratch Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 musim to domluvit doma, ale kdyz ji reknu, ze nam pomuzete uklidit a muze tam byt s nama, tak snad svoli Predbezne tedy 8.10. Ucastnici: Scratchovi s Arwenkou (neni primarne urcena na gril) Punkac - mame oponenta Stiflerovi Stibto - mame hudebnika Minimaxa - kdyz nam pomuze u grilu a vezme neco toho jeho chutneho Dale budou poptani: Pe.Tr - pokud nebude uz spat zimnim spankem Dzana - pokud nebude po dzanovici tour Stiflerovi JirkaP - kdyz Jiřan dovoli JardaKopec - kdyz nebude v praci gronholmm - kdyz dojede :D Milan+/- Radek Hurvajz - kdyz nevezme manzelku Peta Charlie1 Plus, pokud se nekdo prida, nebo bude mit odvahu se zeptat, zda je misto Dopredu ale musim rict, ze se do chalupy vejde cca 8 noclezniku s vlastnim spacakem, s vlastnim podlozi se da pocet rozsirit cca na 10-12, zbytek musi do stanu, nebo na pudu na skvaru Musi se taky pocitat se sezenim, mam misto pro 8 lidicek a nejakym sklem a podnosem, pribory a ostatni serepeticky mame. [upravil dne 9/9/2011 11:08 od Scratch] Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. září 2011 Odesláno 9. září 2011 hudebníka ? mám vzít buben a činely ? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.