Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diskuze ke srazum 2012


Pe.Tr

Recommended Posts

jednodenniho srazu by se podle me ucastnilo 20% lidi, co jezdi na vikendove srazy.

To nemusi byt celkom pravda, pokial by bola vybrata blizka lokalita.

Na jednodennom zraze by klesol pocet ucastnikov o \"PODSTATNÚ ČASŤ\" tých, ktorý to majú daleko. Ked to má niekto 300 km na zraz, 1 dnový nie je az takým lákadlom, aby skoro ráno vyrazil, ujel 300 kilometre cca 2-3 hodiny cesty, pak byl cely den na zraze, a pak vecer utahanej tahal dalsich 300 km, teda 2-3 hodky dom. Naopak, pokud by to bolo napriklad do par KM od Prahy, tak by zase mohlo prist ovela viac ucastnikov, co sa boja, alebo hambia prist na celodenny zraz ... Otazka teda je, kolik ucastniku by neprislo, a kolik by prislo ucastniku novych.

Ma to efekt takovej, ze kdyz se pak porada velkej zraz, tak ty co se odvazili prijit na jeden den, tak sa im to moze tak zapacit, ze nakoniec pridu i na velkej na celej vykend ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by jenom zajimalo proc skoro kazdy sraz je v nakym kempu...proc se neudela normalni sraz na celej den?podle me by prijelo mnoho vis ucastniku :) (muj nazor)

Nikdo nikoho nenutí jet na celý víkend. Každý si z toho může udělat sraz jednodenní- já to tak dělám taky. Přijedu jen na sobotu. Akorát je vždycky problém se odpo-večer dokopat a odjet :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ucast na prazskem jednopodvecernim srazu je jasna, i kdyby byl celodenni, tak lidi o moc vic neprijde.

Jednodenni sraz vidim jedine tak, ze se sejdeme jako napr. kdysi v Temeline, prohlidnem elektrarnu a ZOO v Hluboke, chvili pokecame a pojedem si kazdy svou cestou.

Vyhovuje mi soucasny stav srazu a kdyby nevyhovoval, tak mam hodne moznosti, jak velky sraz navstivit jen v jeden den, mam na vyber patek, nebo sobotu a v nedeli jsem rad, kdyz uz jsem doma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si myslim, ze spekulovat o tom, jestli dorazi jen kvuli tomu, jestli to je na jeden den, nebo na dva je uplne zbytecna.

Na vicedenni sraz taky mohou dorazit na jeden den, nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...