Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

palivove cerpadlo 306 2.0 HDi


milko9

Recommended Posts

no je to v cerpadle, tak aspon viem naco sa mam cez vikend zamerat. skusim ho vybrat vycistit a vidime co s tym. ak nepomoze bude sa musiet kupit nove.

PS: a naco je tam tych 3,4V ked rele odpoji?

[upravil dne 16/8/13 17:17 od skeblo]

[upravil dne 16/8/13 17:17 od skeblo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

ajhojte mám ten istý problém po zapnutí do 2 polohy je počiť relé ako cvakne a kontolky sa pekne rozsvietia a a potom znova cvakne rele ale len točí točí ale stále nič neviem asi to bude v čerpadle v nádrži poradte poistky pod volantom aj v motorovom priestore su v poriatku žiadna neni vypálena a nič poradte prosím a to sa mi stalo z večera do rána dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Ahojte. 

Nechcem zakladať novú tému a do tejto sa môj problém hodí.
Mám peugeot 306 combi, HDI 2,0, r.v: 11/1999, typ motoru 7*RHY. Pred mesiacom mi prestal ísť motor z ničoho nič. Po chvíle šiel naštartovať. Po nabehaní cca 2000km zas a opäť bum motor skapal. Chybu motora nevyhodilo len zapísana chyba bola chyba riadiacej jednotky alebo niečo také. Šiel som hneď po podávacom (palivovom) čerpadle. Po otočení kľúčika šlo čerpadlo nepravidelne, ako keby má el. motorček vydreté púzdra. Preto som čerpadlo zamenil od kamaráta, a to ide jedna báseň. Porucha sa mi nevyskytla. Len čerpadlo mám požičané a potrebujem nové. Prosím o radu kde by som zohnal druhé za prijateľnú cenu ? Ide mi najmä o samotné čerpadlo bez plaváka. Na model 306 nemôžem nájsť. Všetko sa udáva len do 406-ky a to neviem či pasuje. Nemáte niekto prosím s tým skúsenosť?

Zo stránky http://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/levne-autodily/palivove-cerpadla_194/peugeot_377/produkt/palivove-cerpadlo-peugeot-206-406-break-hdi 
mi odpísalli že zvolené čerpadlo nie je na môj model a musím kúpiť len celé kompletné s plavákom. 

Vopred ďakujem s pozdravom Pavel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/levne-autodily/palivove-cerpadla_194/peugeot_377/produkt/palivove-cerpadlo-peugeot-206-406-break-hdi
Aj toto čo som objednával som si myslel že bude pasovať (v popise je že by malo pasovať aj na 306ku) a predajca len odpísal že musím objednať celé aj s plavákom ktoré má v ponuke. Teraz neviem či to nebol len ťah na zákazníka :-).
Som z tých čerpadiel akýsi zmätený. 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2016 at 22:02, Pavel.Z. napsal:

http://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/levne-autodily/palivove-cerpadla_194/peugeot_377/produkt/palivove-cerpadlo-peugeot-206-406-break-hdi
Aj toto čo som objednával som si myslel že bude pasovať (v popise je že by malo pasovať aj na 306ku) a predajca len odpísal že musím objednať celé aj s plavákom ktoré má v ponuke. Teraz neviem či to nebol len ťah na zákazníka :-).
Som z tých čerpadiel akýsi zmätený. 
 

čauko, zohnal si? čo ti dal odkaz na čerpadlo ozzy56 

http://www.palivove-cerpadla.cz/peugeot/palivove-cerpadlo-peugeot-206--306--307--406--806--807--expert-2-0-hdi--2-2-hdi/

ti viem zohnať cca 50€ nový diel. lebo  pošli konkrétne  číslo čo potrebuješ.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. 
Ešte som nezohnal len celé kompletné s plavákom no tie sú cca o polovicu drahšie.  Z www.pietro-eshop.cz už nemajú skladom ani to čo som chcel. Preto hľadám. 
Pokiaľ by sa ti dalo zohnať v takej cene cca 50Eur vedeli by sme sa dohodnúť. Som z Púchova. 
Zháňam už ako som písal podávacie čerpadlo na  peugeot 306 combi, HDI 2,0, r.v: 11/1999, typ motora 7*RHY.  Prikladám aj fotku na ktorej sú orientačne údaje podávacieho čerpadla. Pracovný tlak hlavne 3,2-3,5 baru. 
Vďaka ;-)

cerpadlo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...