sedliak Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 Mám taký problém s P406 2.1TD. Lucas Epic. Občas sa stane že si motor začne sám pridávať otázky do cca 2000 z voľnobehu a naspať. Tak že pridá, uberie, pridá, uberie. Niekedy to robí pár sekúnd, niekedy aj vyše minúty. Potom prestane a už je to OK. Neviem kde mám začať. [upravil dne 28/8/11 20:36 od sedliak] [upravil dne 30/8/11 13:15 od sedliak] Citovat
marzi732732 Odesláno 29. srpen 2011 Odesláno 29. srpen 2011 Zkus vyčistit škrtící klapku, jednoduchá práce na pár minut. Citovat
sedliak Odesláno 29. srpen 2011 Autor Odesláno 29. srpen 2011 No ja mám taký pocit že na mojom motore ani nieje škrtiaca klapka. To by mohla byť závada skôr u benzínových motorov. Musí to byť niečo iné. Citovat
sedliak Odesláno 30. srpen 2011 Autor Odesláno 30. srpen 2011 Takže práve sa objavila nová závada, pravdepodobne súvisiaca s hore uvedeným dotazom. Naštartoval som auto, začali kolísať otáčky ako som popísal. Vypol som motor, znova naštartoval, šiel normálne asi minútu a potom naraz vyleteli otáčky na 5000, to som radšej vypol motor. Po opätovnom naštartovaní už bežal ako má. Som z toho pako. Nemám rozobrať a vyčistiť ako prvý ten potenciometer na pridávanie plynu? [upravil dne 30/8/11 13:44 od sedliak] Citovat
John_Ice Odesláno 30. srpen 2011 Odesláno 30. srpen 2011 čerpadlo zkus zadat do vyhledání,je to tu mraky...jinak už to kluci zvládaj sami to opravit když se jedná o elektrickou část...jinak stolice přeěsnit a min od 12 000kč výše počítej tak 25 000kč,kdyby jsi to chtěl ok...j inak můžeš předělat na bosch,ale tam ti otáčkoměr spadne na 0 po přesáhnutí 3 000.A jestli máš,,kalkulačku,,tak tu musíš odpojit. [upravil dne 30.8.2011 13:52 od John_Ice] Citovat
sedliak Odesláno 30. srpen 2011 Autor Odesláno 30. srpen 2011 Neviem či to môže mať súvis ale rozsviecuje sa mi občas kontrolka prítomnosti vody v palivovom filtri. Citovat
comm Odesláno 31. srpen 2011 Odesláno 31. srpen 2011 Cav tak ti pisem na tvoju vyzvu. Ako pises cerpadlo mas po repase. Ako dlho ho mas po repase a co ti presne na nom robily. Co sa tyka pritomnost vodz v pal. systeme. samozrejme ovplivnit to moze ale to by si tej vody musel mat vela. Kontrolka diagnostiky sa ti rozsvieti ked lietaju otacky? ci uz kolisaju alebo vyletia na 5000. Co sa tyka kolisania otacok: Bud za to moze snimac teploty motora je oznaceny zelenym konektorm a nachadya sa na boku hlavy. Potom by to mohlo byt netesnostou vnutornych segmentov cerpadla a na zaver spatnymi vstrekovacmy. Potom ma este napadla take mala drobnost. Neviem kto ti to robil a ako cepradlo cestovalo a neviem ani rok tvojho auta, ale je dost mozne ze mas poskodeny kabel do cepradla. tu treba brat na vedomie ze aj ked ho zmerias ze je dobry tak opak je pravdou. Najlepsie ked ho nechas prehnat cez OSC a hlavne tie kde su napojene skupina snimacov piny 2 az 6. pin 1 je tienenie. Ten potenciometer sa da aj zmerat a nemusis ho rozoberat. Popis dodam do mojho temata aj s jednoduchym nastavenim. Citovat
John_Ice Odesláno 1. září 2011 Odesláno 1. září 2011 ..Ako pises cerpadlo mas po repase. .. ale asi čtu špatně,ale o žádném repasu se tam nezmiňuje...nebo že bych nerozumněl slovenštině? Citovat
comm Odesláno 2. září 2011 Odesláno 2. září 2011 Tak promuin ja uz si to tu vsechno pletu jenom vynechej tu vetu s repasem. Citovat
John_Ice Odesláno 2. září 2011 Odesláno 2. září 2011 sorry za spam... mě se omlouvat nemusíš,já jen jestli jsem četl pozorně... Citovat
sedliak Odesláno 14. září 2011 Autor Odesláno 14. září 2011 To že je po repase som písal v SZ commovi tak preto to píše. Problém sa vyriešil. Ťahalo vzduch cez filter, preto lietali otáčky. Už ide OK. Dík za rady. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.