sphire Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 zdraím, nedávno jsem tu řešil že mi auto nejede na benzín a společně jsme zjistili, že problém je asi určitě v palivovém čerpadle. Mám teď možnost celkem zalevno poř+,ídit čerpadlo, ale nevím jestli bude pasovat. Já mám 406ku r.v. 97 motor 1,8i 16V 81kw. čerpadlo které mám možnost sehnat je ale z motoru 2,0i 97kw také rok 97. jde mi tedy o to, jestli je čerpadlo ze stejného roku stejné, nebo tím, že je z auta jiné motorizace, jestli bude stejné, nebo alespon funkční v mém autě. předem děkuji za odpověď. Citovat
ozzy56 Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 podle porovnání modelů v Serboxu by čerpadla měla pasovat Citovat
jozefsv Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 napr u coupe je rovnake cerpadlo pre 2,0 aj 3,0 Citovat
sphire Odesláno 28. srpen 2011 Autor Odesláno 28. srpen 2011 tak ozzymu56 jsem poslal můj VIN auta, doufám, že mi potvrdí že čerpadlo bude pasovat. Jen se zeptám, cena 1000,- za staré čerpadlo (z auta r.v.97) ale funkční, je to dobrá cena? Citovat
ozzy56 Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 podle VIN máš čerpadlo s origo peugeot číslem 1525 46, to samé čerpadlo (ale ještě i dvě jiné) používá i 2.0 97kw benz. jestli máš možnost,tak nahoď to čerpadlo do nádrže a uvidíš hned Citovat
koblih69 Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 tak ozzymu56 jsem poslal můj VIN auta, doufám, že mi potvrdí že čerpadlo bude pasovat. Jen se zeptám, cena 1000,- za staré čerpadlo (z auta r.v.97) ale funkční, je to dobrá cena? To je to z Aukra? No to je jedno, každopádně za podobné ceny se dá koupit nové ( samotné čerpadlo ). Samozřejmě je to PL, ale pokud na to dají záruku tak mi to příjde lepší než za stejný prachy starý, ale to je na tobě. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.