Smetys Odesláno 23. srpen 2011 Odesláno 23. srpen 2011 Potřeboval bych poradit s opravou P 306 1,8 16V (LFY). S autem jsem zaparkoval před barákem a druhý den jsem už nenastartoval. Nehází to jiskru,tak jsem zkoušel vyměnit snímač otáček,zapalovací rampu,prohlédl jsem kabeláž a pojistky a stále nic. Pomůže mi prosím někdo,nebo alespoň doporučí nějakýho fachmana v okolí Přelouče?? Díky Moc Citovat
Smetys Odesláno 23. srpen 2011 Autor Odesláno 23. srpen 2011 Ještě ke kabeláži. Tu jsem jen prohlížel a neproměřoval. Citovat
Smetys Odesláno 24. srpen 2011 Autor Odesláno 24. srpen 2011 Nemůže být špatná řídící jednotka?? Popř. jde to nějak zjistit. (Sagem SL96-4 mod. C) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.