Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Totálka ?


Terez.

Recommended Posts

Zdraviim..:)

Potřebovala bych radu.. Nedávno jsem pořídili 406 z roku 1997 od známého, jelikož si kupoval nový a ja potřebovala auto.. a pred dvěma dny mi ho na hlavní silnici zrušili.. :( Co jsme počítali náhradní díly z vrakovist... tak cca 32 000+stříkani+práce.. Co jsem se radila, tak mi bylo řečeno, že to pojištovna uzná jako totalku.. :-X Nemáte nekdo zkušenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

406 z roku 97 bude na totalku i pokud bude jen lehce promackla kapota, odreny blatnik s naraznikem a rozbite svetlo - vlastni dvojnasobna zkusenost z lonska. Pokud to pujde na rozpocet a bude dobrej likvidator, pocitej s odhadni cenou auta cca 20-30tis Kc (zalezi podle vybavy auta, stavu atd.), z toho odectou hodnotu vraku (cca 10-15tis) a rozdil mezi tim ti vyplati - pokud si rozbite auto nechas, nebo dostanes celou odhadni castku, ale auto pak pripadne pojistovne

EDIT jestli jste spocitali jen dily na 30tis Kc a bez prace, tak to rovnou koukej po jinem aute, to se nevyplati opravovat ani nahodou

[upravil dne 22/8/11 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...