Guest Scratch Odesláno 24. srpen 2011 Odesláno 24. srpen 2011 ok, u makra, v zadní části parkoviště. Citovat
Moby89 Odesláno 24. srpen 2011 Autor Odesláno 24. srpen 2011 ono to stenjně vypadá že nás pojede pár:( ale zase by jsme se nemuseli rozkouskovat jako na kokořín:D Citovat
gronholmm Odesláno 24. srpen 2011 Odesláno 24. srpen 2011 No napsat že se to nerozkouskuje je hezký, ale jsem zvědavý jak to se mnou dlouho vydržíte :D P.S.: A musim jet první, protože zajíždím novy brzdy a vůbec mi to nebrzdí Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. srpen 2011 Odesláno 26. srpen 2011 tak kdo dnes dorazi na tretaka? na kokorin nas rozkouskoval gronhoolmm, svou zbesilou jizdou v desti, kdy i ja, zacatecnik na motorce, jsem se nudil gronholmm: jak dlouho to vydrzime? Za jedna a jsem fuc , vezmu te na tyc, at zbytecne nenicis brzdy Obecne rikam, po dalnici bych rad 130, je to bezpecnejsi, po okreskach kilo. Na posledni sebetov jsem to dal za 2 hodiny a nejaky drobny a spotreba byla na hranici 13 litru, TO SE NESMÍ OPAKOVAT Citovat
gronholmm Odesláno 26. srpen 2011 Odesláno 26. srpen 2011 Scratchi, takže chces říct že mám jet sám? já při 130 atakuju nejspíš hranici rychlosti zvuku, takže musim stejně jet do těch 110-120, hlavně nechci kvůli o hodinu kratší jízdě mít spotřebu 10 Ale tohle není hlavní, upřímně říkám že od toho co jsem se proboural betonem za Mrazovkou jezdím opatrně, mít jiný gumy a potažmo jiný auto, tak není problém, ale ten Favorit je fakt nevyzpytatelný. Ale ve 3 tam budeme Citovat
Guest Scratch Odesláno 26. srpen 2011 Odesláno 26. srpen 2011 ok, te trosku kdyztak popotlacim bacha na tu jizni spojku, je fakt ucpana..... Citovat
Moby89 Odesláno 26. srpen 2011 Autor Odesláno 26. srpen 2011 tak kdo dnes dorazi na tretaka? na kokorin nas rozkouskoval gronhoolmm, svou zbesilou jizdou v desti, kdy i ja, zacatecnik na motorce, jsem se nudil gronholmm: jak dlouho to vydrzime? Za jedna a jsem fuc , vezmu te na tyc, at zbytecne nenicis brzdy Obecne rikam, po dalnici bych rad 130, je to bezpecnejsi, po okreskach kilo. Na posledni sebetov jsem to dal za 2 hodiny a nejaky drobny a spotreba byla na hranici 13 litru, TO SE NESMÍ OPAKOVAT já dorazim určitě, snad to stihnu, a co se týká 13 litrů, nechceš to přepočíst na HDi? Citovat
MilanF1 Odesláno 26. srpen 2011 Odesláno 26. srpen 2011 Moby: U HDi se spotřeby neboj. Když pojedete s Gronholemem pohromadě, budeš to mít okolo pěti Ale přepočet ti neudělám ... nevím, jaký je koeficient Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.