Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Lookass007 - Peugeot 307 "Mazlík"


Recommended Posts

Odesláno

Tak to vezmeme pěkně od podlahy :) Mazlík se ke mě nastěhoval na začátku června roku 2009, v tu dobu byl rok starý, měl najeto 27tis a byl dovezený z Francie přes operační leasing nějaké firmy. Původně jsem koukal spíš po třídvéřové verzi, ale nějak se mi nedařilo přehoupnout se přes obsah 1.6, až se mi naskytl ON, se svým motorem 2.0HDi a výkonem 136 íhaháčků mi padnul do oka a šel hned domů :) od té doby se na něm nic moc nezměnilo, jediné úpravy co jsem provedl bylo, přelakování plastového obložení z té pofidérní \"imitace dřeva\" (která se mi ale vůbec nelíbila :D ) do černé matné, výměna zadních světel a jinak je auto bez jakékoliv jiné úpravy. I když po velice krátké době co jsem auto měl, mi přítulka upravila o kamen olejovou vanu, ale tím to bohužel neskončilo. V zimě jsem při průjezdu zatáčkou zatáčel, ale i přes můj údiv a snažení jsem jel stále rovně, takže se mi pravé pření kolo potkalo s obrubníkem a bylo vymalováno, výměna disku, výměna stabilizátorů, čepů řízení, tyček řízení a čidla na ESP/ABS. A aby toho nebylo málo, vloni 25.prosince, mi taxikář který jel jako ču...k ohobloval celou stranu řidiče, od předního nárazníku až po zadní. Tím to doufám skončilo a vyhnu se jakýmkoliv nehodám na hodně dlouho... V plánu jsou nějaká pěkná kola, podvozek a renovace laku, protože nějakej talent v tý Francii to musel mýt houbičkou na nádobí, ale z té hrubé strany, prostě šílenost, takže toť asi o Nás zatím vše :):papa

post-24032-14109618939859_thumb.jpg

Odesláno

Ahoj celkem hororove zažitky máš se svou 307. Tak snad uz bude vše jen dobré:) Jinak ja mam 3 dveřovou verzi sice s motorem 1.6 ale 2litr se 136 íhaháčkama je šupa:D

Přidej ješte pár fotek interieru:D a těch zadních světel:)

[upravil dne 27/7/11 od MHS]

Odesláno

jo jo, nebylo to zrovna růžový ale zatim všechno dobrý (ťuk ťuk :D ) nestěžuju si, jede to moc hezky :P fotky dodám dneska, včera jsem musel narychlo pryč tak proto jen ta jedna ;) všechno nafocený mám takže jen to sem našoupat :P ale máš taky to třídvéřko moc pěkný, hlavně se mi líběj ty přední plastový krytky v barvě :) a ty kola k tomu taky sedí jak pr..el na mísu :D:potlesk

[Edited on 28/7/11 by lookass007]

[Edited on 28/7/11 by lookass007]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...