martin.s Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 Nema niekto schemu zatvarania zadnych dveri, ake suciastky su tam obsiahnute? Central mi neotvara zadne dvere vzdy musim klucom . Rozobral som ale mam pocit ze tam nieco chyba len neviem co . Jedna sa o kridlo nie dvojdvere. Dik [upravil dne 26/7/11 od martin.s] Citovat
Benžík Odesláno 26. červenec 2011 Odesláno 26. červenec 2011 Častý problem nefunkčního centrálu bývají překroucený drátky v gumový průchodce do dveří. Otvíráním a zavíránim se překroutí. Citovat
martin.s Odesláno 26. červenec 2011 Autor Odesláno 26. červenec 2011 no tento problem trva uz dlho a nazatvaral a naotvaral som sa uz dost a stale nic . Nechyba mi tam nieco alebo je to len chyba motorceka? [upravil dne 16/8/11 od martin.s] Citovat
serzo33 Odesláno 21. srpen 2011 Odesláno 21. srpen 2011 Cvaka ti motorcek?Mne napr. cvakal ale neotvaral a nezatvaral,bolo to komplet zkorodovane,som to vycistil,premazal,zakonzervoval,a uz fici. Ja mam zas problem ze sa mi neda zamknut-odomknut klucom,to sa mi nepodarilo spravit,asi jedine novy zamok. Citovat
parolla Odesláno 21. srpen 2011 Odesláno 21. srpen 2011 Tak toto isté mám aj ja.Zámok je zahrdzavený.Neriešim to,lebo centrál auto zamkne. Citovat
serzo33 Odesláno 21. srpen 2011 Odesláno 21. srpen 2011 Horsie bude ked sa tam nieco poserie,neotvorim kufor a nedostanem sa k zamku z vnutra Citovat
martin.s Odesláno 23. srpen 2011 Autor Odesláno 23. srpen 2011 Odomknem centralom, odomkne sa cele auto ale kufor bez kluca neotvorim. Zavrem centralom auto neodomknem ale kufor zase len klucom. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.