BV406 Odesláno 25. červen 2013 Autor Odesláno 25. červen 2013 tak dalsi novinkou bude novy chladic klimy, je v nem dira jak do prd..ele ... Citovat
BV406 Odesláno 26. červen 2013 Autor Odesláno 26. červen 2013 tak nissens za 2000,- je doma a jde se menit ... Citovat
BV406 Odesláno 29. červen 2013 Autor Odesláno 29. červen 2013 chladic vymenen, ale nekde je netesnost jak svina, vakuum neudrzi dele jak pet minut ... Citovat
BV406 Odesláno 24. červenec 2013 Autor Odesláno 24. červenec 2013 tak dve nove pneu michelin primacy hp 205/55/16 ad klima) stale nevyreseno, klimare abych pohledal, nemyslim sasky, kteri s plnickama machrujou a nic jineho neumi, takze kdyz je jakykoliv problem, tak jsou v koncich [upravil dne 24/7/13 10:35 od BV406] Citovat
BV406 Odesláno 1. srpen 2013 Autor Odesláno 1. srpen 2013 tak cekani na odbornika se vyplatilo, unik zjisten u spodni trubky u chladice, kde je nejvetsi tlak, jelikoz koncovka trubky byla dojebana jak svina, toho jsem si vsiml, kdyz uz jsem ten chladic menil, ze nesla poradne zpatky do chladice, nechapu, jak to mohlo jeste fungovat do zimy od leta, kdy jsem to koupil, opraveno koupenim na vraku za 800 trubky, odrezanim koncovky a jejim navarenim, klimar si pak osobne pohral s naplnenim ... vsechno si dela sam, manualne bez plnicek, proste parada ... takze klima funguje Citovat
John Odesláno 2. srpen 2013 Odesláno 2. srpen 2013 Gratulace,bez klimy to fakt nejde v tomhle počasí...to je fakt o zdraví. Citovat
BV406 Odesláno 2. srpen 2013 Autor Odesláno 2. srpen 2013 no to je ... ale nejhorsi je, ze sehnat opravdu odbornika je tezke... plnicky ma kazdylojza, ale pak ... no to uz jsem psal vyse Citovat
BV406 Odesláno 21. říjen 2013 Autor Odesláno 21. říjen 2013 jak se sere, tak se sere ke svodidlum se pridala jeste spojka ... doufam, ze to bude jen spojka a neodeslo s ni nic i v prevodovce ... jinak menim olej, od kvetna jsem namotal dalsich 20.000km ... Citovat
brutall Odesláno 24. říjen 2013 Odesláno 24. říjen 2013 Tak že, dvouhmota zůstává původní a převodovka je v pořádku? Citovat
Dančák Odesláno 24. říjen 2013 Odesláno 24. říjen 2013 brutall: To co je na fotkách je set i s dvouhmotou (2. fotka vpravo) také jsem měnil tuhle samou sadu.... Citovat
BV406 Odesláno 24. říjen 2013 Autor Odesláno 24. říjen 2013 nene, vymena komplet rozsypane lozisko, ojeta spojka, a setrvak uz vuli jak cyp, takze to je sada vcetne nove dvouhmoty Citovat
Dančák Odesláno 24. říjen 2013 Odesláno 24. říjen 2013 Jak jsem psal vejš, dvouhmota je na 2.fotce vpravo:D a nehádej se:roker Citovat
Dančák Odesláno 24. říjen 2013 Odesláno 24. říjen 2013 Ten je na 2. fotce vlevo (3. fotce vpravo) pod tou lamelou vedle spojkového ložiska;) není vidět.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.