Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Motor výměna


soundlovers

Recommended Posts

prosím o radu: Mám Peugeot Partner rv 97 motor 1,4i KFX 8 ventilů najeto 360tis km začíná hodně klepat klika či ojnice nebo neco tam ze zdola. Dá se do tohoto auta dát motor z peugeota 206 rv 2000 taky má kod KFX. Vyměnil bych jen blok motoru s hlavou ostatní jako sání atd dám ze stávajicího auta, není tam nějaký problém s ruznými typy motoru KFX nebo KFX je jen jeden určitý typ motoru bez variant. děkuji za pomoc Má motor z 206 rv 2000 taky 8 ventilů díky mooc:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, pokud jsou stejne kody motoru, neni problem je prehodit, jen mohou mit nektera cidla novejsi typy konektoru, tak pak bude potreba pouzit ta stara cidla a taky komplet starou kabelaz k te puvodni ridici jednotce

daval jsem takhle novej motor LFY z roku 5/99 do auta z roku 11/95

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nastal problém muj motor má dvě řemenice jedna na alternátor který je vzadu a druhá na servo které je vpředu. Motor který chci použít má jen jednu řemenici.Přikládám foto. Prosím poradte zda pujdou moje řemenice přemontovat na ten motor s jednou řemenicí, případně zda nemáte nekdo dobrý motor KFX

post-1965-14109618821475_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...