Jump to content
Sign in to follow this  
maNkovic

Peugeot 605 SV24 Modrý Pepé

Recommended Posts

Chcel by som vám predstaviť môjho nového tátoša . Je to Peugeot 605 starý model orginálne bol osadený motorom 3.0 V6 24v lenže bývalý majitel si nevedel dať rady z únikom vody tak sa do pepého nasťahoval 3.0 V6 12v . Ale aj tento motor vie pekne potlačiť do sedačiek :aut Čo som tak zisťoval tak je to skoro plná výbava akurát nemá tempomat :myslim Auto uš má dosť zasebou nabehané cez 200 000 km. Samozrejme to by som nebol ja keby som kúpil auto na ktorom uš netreba nič robiť :D Trošku šuchnutý zadný kufor . V aute je plyn . Ale uš je tak z polovice demontovaný pretože nieje v TP a ajtak nefungoval tak ako by mal . Nefunguje ovládanie na spetné a klíma nieje naplnená . Ale ajtak je to gauč obalený plechmi :o:D

Na aute sú disky Borbet a gumy 205/55R16 v TP mám len 15\" disky takže som v utorok napísal do peugeotu a dnes mi prišiel papier na zapísanie 16\" diskou :potlesk

Zatial tu mám len fotky od bývalého majitela ale zajtra idem na prepis a potom auto umyjem a pofotím :super

post-11847-14109618589369_thumb.jpg

[upravil dne 29.12.2011 08:53 od maNkovic]

si bol po to v michalovciach? :o .. sa ti to oplatilo?... kolko si nakoniec za to dal? 1000 e?... ja som ho chcel ist aspon vyskusat ale si mi ho vyfukol :D....

a tie nalepky? .. auto dovezene z nemecka a kupovane v koline v predajni... tot moj nazor...

Nj len tá pošta :myslim

A dnes som spojazdnil aspon vetrák aj ked klíma je odpojená . Potrebujem dáky rozpis kde čo má byť . Z kompresora hadice kam majú ísť . A chladič klimatizácie je kde ????

a ešte som opravil popolník . Bola tam vyskočená pružina . :D