Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapalovací cívka ve starých peugeotech


zoby

Recommended Posts

Tak sem kostření pročišťoval a přestříkal kontaktolem,baterku taky,k alternatoru se nevim jak dostat,ty draty vidim ale je tam plast u toho tak tam nemužu nasadit klič ani ořech,ještě omrknu ty hrubší vodiče jak řikaš,jinak může mi prosím vás někdo vysvětlit stručně jak jde proud do zapalovací civky,vede do něj konektor se čtyřmi piny,do kterého ma jít proud při startování/jízdě?

http://www.primadily.cz/www-web-rychle-cz-primadily-cz/eshop/26-1-DILY-OSOBNI-AUTA/1164-3-Zapalovaci-civka/5/5066-CIVKA-PEUGEOT-ZAPAL-106-306 tady sem našel i ty plusy ale nevím jestli to je z prava nebo z leva :D každopadně mi tam jde jen jeden minus tedka zjištuju...

[upravil dne 24/8/11 09:37 od tuningrob]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po dalších zjišťování a chození kolem auta sem zjistil že to auto děla ze mě vo*a. Při proměřování pinu na konektoru k zap.civce jsem tam měl mínus,ale při pohybu se svazkem mezi baterkou a světlem,v levo dole z pohledu řidiče tak mi tam najednou na ten stejný pin,kde byl minus skočí plus,a ja si myslel že jsem to špatně měřil ale někdy tam je minus někdy plus,takže vyměna kabelaže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...