Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dilema-aké disky kúpiť?-už sú;-))


Dilema-aké disky kúpiť?  

  1. 1. Dilema-aké disky kúpiť?

    • Dezent RB
      4
    • Dezent RB Dark
      6
    • Dezent RL Dark
      3
    • Dotz Freeride
      1
    • Dotz Freeride Peak
      4
    • Dotz Shuriken
      4
    • Enzo W
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno

noooo.presne takyto navod ja potrebujem. ako pre debilov:D(to nieje výčitka, ale kruta realita a podakovanie!)

asi to buduci vikend spacham. aspon bude sranda:D

a doteraz som mal Dezent F na aute a su krasne.:

post-20696-14109619082193_thumb.jpg

aj ked tie diery velmi nesedia...

Odesláno

Romik len dodám že ti máš kotúče a nie bubon :D a bude stačiť natrieť len ten stred brzdového kotúča a tú plochu kde dosadá disk farbiť nemusíš.

Odesláno

Jaj som si az teraz pozrel motorizaciu. Jasne ze nemas bubni ... V tom pripade to ries podobne, ked aj omylom vybehnes na kotuc nic sa nedeje, par krat zabrzdis, a je to dole :)

Inak je rano, resp., uz obed, a foto nikde ? :roker

Odesláno

ale zadok je bubon aj tak .. lebo brzdy su kotuc a rucna je bubon ... ja som to obrusil kefou nastriekal zinkovym sprejom a na to obycajny cierny spray a tak isto aj v predu a celkom drzi :)

Odesláno

Tak som prekvapeny :) Chcelo by to jeste 1 palec hore, ale jinak velmi pekne :)

Odesláno
Tak som prekvapeny :) Chcelo by to jeste 1 palec hore, ale jinak velmi pekne :)

fuu. mi odlahlo:D:P

ale nie. Dakujem. a ja som chcel dat 17-tky, ale boli drahe gumy a vraj by trpeli nápravy a často by som menil gumy.

uz tieto pireli ma stali 330€.

ale po zavaznom objednani som sa dozvedel ze dostanem nove firemne auto aby som si nenicil svoje. skoro ma porazilo.vediet to skor tak si dam tie 17-tky:grr

lebo nadheru budem mat ako vikendove auto:D

koblih69: skoda ze sa ti nepacia. ja som sa ich dost bal ale na aute podla mna vyzeraju krasne.

a dakujem vsetkym:papa

Odesláno

Jaky rozmer pneumatik si kupoval ? A presne jaky tip Pirelli ? A co stala jedna pneu ?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...