zolco Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 Čaute!Eco mode sa niekde nedá vypnúť?Nechcem aby mi zhasínalo rádio. Citovat
marko306 Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 Eco mode je ochrana proti vybitiu baterky. Citovat
h4wk3y Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 si pripoj radio rovnou na baterku, ne? a mas po problemu... Citovat
HonzaZ Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 Když má origo, tak to nejde. Rádio spolupracuje s BSI. Citovat
zolco Odesláno 26. červen 2011 Autor Odesláno 26. červen 2011 Ok,pripojim ho priamo na baterku. Citovat
HonzaZ Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 Vždyť ti píšu, že pokud je to origo, tak to nejde. Bez komunikace rádia s BSI jen to mrtvé. Citovat
zolco Odesláno 26. červen 2011 Autor Odesláno 26. červen 2011 Takže sa nedá pripojiť priamo na baterku ako píše h4wk3y? Citovat
Vítek1 Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 to fakt nekdo seda tak dlouho v aute? me to vubec nevadi spis jsem rad ze si to umi vsechno vypnout Citovat
zolco Odesláno 26. červen 2011 Autor Odesláno 26. červen 2011 Nemusím sedieť v aute,keď počúvam rádio na dvore:D Citovat
Vítek1 Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 aha tak si porid radio za 300 kč na dvur a mas vyreseno Citovat
h4wk3y Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 sice nevim jak to to BSI meri, za jak dlouho ma hodit Eco mod, ale pripojit BSI pres napetovy stabilizator a pak mozna nebude hazet do toho modu :D Citovat
HonzaZ Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 No jo, ale BSI generuje economy mode, takže ho můžeš připojit na jakýkoliv zdroj a stejně hodí economy mode. U novějších jednotek je to podle stavu aku a podle uplynuté doby. U většiny starších je to dáno časově. Citovat
h4wk3y Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 tak to pak jo... jsem myslel, ze to hlida prave jen stav baterky... tam by se stabilizatorem docililo, ze by se nemenilo napeti, ale kdyz je tam i casove hlidani, tak to pak nema smysl... Citovat
HonzaZ Odesláno 26. červen 2011 Odesláno 26. červen 2011 No, nevím, zda by to stabilizátor vyřešil i kdyby to šlo. Ten napětí na svém výstupu nezvedne nad úroveň vstupu. Vždy bude výstupní napětí menší nez vstupní. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.