Gargamell Odesláno 24. červen 2011 Odesláno 24. červen 2011 Ahoj. 106ka si nějak sedá na prdel. Jsou to tlumiče, pružiny? Díky;) Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 24. červen 2011 Odesláno 24. červen 2011 Vyšlochtaná náprava, potřebuje nejspiš repasi, na foru toho o tom najdeš dost Citovat
ozzy56 Odesláno 25. červen 2011 Odesláno 25. červen 2011 vzadu nejsou pružiny,ale torzní tyče--ty se dají přestavit tak,aby se prdel zvedla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.