kutil1 Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 Poradíte, jak svépomocí vyčistit a dezinfikovat klimatizaci u 407 SW, benzín 100 kw. Dá někdo odkaz na schéma, jak to u tohoto konkrétního vozu vypadá. Dá se čistit výparník, kde se k němu dostanu? Citovat
Marcel00 Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 najlepsie je od peloveho filtra. predpokladam ze si sa pytal na ucinnejsi sposob ako pouzit tie cistiace spraye... Citovat
tomike Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 To iste by zaujimalo aj mna. Takze vybrat filter a spray aplikovat tam?? Citovat
Judes Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 Čistenie klimatizácie sa preberalo aj tu Ja som použil toto z Tesca. Citovat
black7 Odesláno 9. červen 2017 Odesláno 9. červen 2017 Klima spravena, uz chladime ( 3 diery v chladici) Dalsi krok je odstranenie mierneho zapachu Pelovy filter som menil pri kupe auta t. j. zaciatkom marca, chcel by som vyskusat ten penovy cistic a nastriekat ho za ten pelovy filter. Mam ho vybrat uplne a tak to nastriekat a spustit klimu alebo nastriekat a vlozit tam ten pelovy filter ? Dufam ze ho nemusim znova menit po aplikovani toho cistica. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.