Cliwe Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Zdravim. Má někdo jinou barvu gumy pod předním nárazníkem než černou? Barvil jí nebo na ní dával folii? Citovat
Guest Brendik Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Nazdar pod nárazníkom ten spojler je z plastu ja som ho striekal ale po dlhšom čase pomaly opadá lebo je to dosť mäkký plast . Skoro všade ho zachytiš .Tak namiesto toho som dal teraz laminátový spojler. Citovat
Cliwe Odesláno 16. červen 2011 Autor Odesláno 16. červen 2011 Možná bych zkusil vakovou to verzi. Kresleno narychlo barva asi taky ne upně přesná ( tmavší): [upravil dne 16.6.2011 18:36 Cliwe] Citovat
MilanF1 Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Aby se ti to neoloupalo. To origo lízo je gumové a není problém s ním někde chytit Citovat
Milan134 Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 No neviem či myslím to isté ale čo som kupoval originál spojler,skor taká akokeby lišta cca 3-4cm pod narazník,mal som pocit že je to klasický plast nič iné Citovat
MilanF1 Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Já mám lízo z old P307 a je gumové, je docela tvárné, taky jsem ho musel na P306 trochu vytvarovat. Neříkám, že to nemůže být měkký plast, nějaký termoplast. [upravil dne 16/6/11 19:47 MilanF1] Citovat
Milan134 Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 No já tam mám toto http://www.depoauto.sk/product_info.php/cPath/414_617_1650/products_id/16578?osCsid=5h9gnbe2h2bsamuqrg5dagfuk1 konkretne u tento lišty je to plast,plánujem to streknút klasicky ako nejakú lištu na boku,počítam že nemal by byt s tým problém,brendik,tiež mám bielu,s čiernimy foliamy vypadá super;) Citovat
wojtěch Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 mám na tom folii asi pul roku a už je potrhaná.. kaluže tomu dávají zabrat.. Citovat
MilanF1 Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 Milan: myslím, že to je úplně stejné, co mám. OK, je to plast, ale zatím jsem ho neurval ... taky je předělán asi 18 nýty Citovat
Milan134 Odesláno 16. červen 2011 Odesláno 16. červen 2011 F1 V pohode já len koli tomu že pri lakovaný je to dost rozdiel či guma či plast tak len koli tomu Citovat
Cliwe Odesláno 19. červen 2011 Autor Odesláno 19. červen 2011 Přemýšlim že to udělát takto : Uploaded with ImageShack.us Citovat
Gibon83 Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 hm neviem, moc sa mi to nelubi. Trochu moc strakate, ale to je vec vkusu. dolezite aby sa to tebe lubilo. Citovat
Cliwe Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 Jen tak jsem nad tím přemýšlel. Ani nevim jestli bych to dal po celé délce nebo jen na ty kraje. Citovat
wojtěch Odesláno 20. červen 2011 Odesláno 20. červen 2011 a to chceš dávat v oranžové barvě?? nebo to máš jenom naznačené kde to bude?? myslím že nejlepší je origo lízatko buď v barvě auta nebo černé... Citovat
Cliwe Odesláno 20. červen 2011 Autor Odesláno 20. červen 2011 asi buď oranžové nebo v barvě auta. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.