stenlee Odesláno 18. únor 2005 Odesláno 18. únor 2005 Zdravim, prednedavnom som kupil Peugeot 206 2.0HDi. Zatial plna spokojnost. Len sa chcem spytat na chovanie kontrolky diagnostiky motoru pred startom. ked vlozim klucik a otocim, rozsvieti sa par kontroliek (Airbag, zhavenie atd). Vsetky po chvili zhasnu a zostane svietit len kontrolka diagnostiky motoru. Ked ale nastartujem (bez problemov na 1 krat) kontrolka zhasne. Je toto normalne chovanie, alebo s tym mam zajst do servisu ? diky moc za rady Sten Citovat
Milhaus65 Odesláno 18. únor 2005 Odesláno 18. únor 2005 Tobě zhasne dobíjení a mazaní před startem ? Kontrolka diagnostiky je OK. Citovat
stenlee Odesláno 21. únor 2005 Autor Odesláno 21. únor 2005 dobijanie a mazanie svieti tiez do startu. Po chvili vsetky zhasnu som myslel zlte kontrolky . Diky moc !! Citovat
TITANa Odesláno 22. únor 2005 Odesláno 22. únor 2005 je to v poriadku a tak to ma byt. skus sa pozriet do navodu na pouzivanie auta ). no azda ho nemas ale ja mam najcastejsie pripady ludi co maju a z hrdosti si ju neprecitaju. kontrolka ma svietit a po nastartovani do 3sec zhasnut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.