Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Rádo se stalo.

Ještě k obchodování s Polskem:

Poláci umí tak zamotat situaci a rozpliznout obchod, že se nevyplatí. Nakonec člověk prodělá, musí uznat, že ten Polák má svým způsobem pravdu a lámat si hlavu, kde se stala chyba. Jsou to lepší obchodníci, než Češi. A některé věci Čech předpokládá automaticky, ale v Polsku to samozřejmé není, jedině hlavní je nejnižší cena. To je moje několikaletá zkušenost.

Odesláno
Rádo se stalo.

Ještě k obchodování s Polskem:

Poláci umí tak zamotat situaci a rozpliznout obchod, že se nevyplatí. Nakonec člověk prodělá, musí uznat, že ten Polák má svým způsobem pravdu a lámat si hlavu, kde se stala chyba. Jsou to lepší obchodníci, než Češi. A některé věci Čech předpokládá automaticky, ale v Polsku to samozřejmé není, jedině hlavní je nejnižší cena. To je moje několikaletá zkušenost.

Dovolim si stebou nesuhlasit. Kupujem z polska kopec veci nikdy som nemal problem sa dohodnut , nikdy nebol problem so zarukou ani s vratenim penazi. Staci im rozumiet a jasne sa s nimi dohodnut. Funguje to neporovnatelne lepsie a rychlejsie ako u nas. :papa

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...