P607Olda Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Rádo se stalo. Ještě k obchodování s Polskem: Poláci umí tak zamotat situaci a rozpliznout obchod, že se nevyplatí. Nakonec člověk prodělá, musí uznat, že ten Polák má svým způsobem pravdu a lámat si hlavu, kde se stala chyba. Jsou to lepší obchodníci, než Češi. A některé věci Čech předpokládá automaticky, ale v Polsku to samozřejmé není, jedině hlavní je nejnižší cena. To je moje několikaletá zkušenost. Citovat
dusan2 Odesláno 4. srpen 2011 Odesláno 4. srpen 2011 Rádo se stalo. Ještě k obchodování s Polskem: Poláci umí tak zamotat situaci a rozpliznout obchod, že se nevyplatí. Nakonec člověk prodělá, musí uznat, že ten Polák má svým způsobem pravdu a lámat si hlavu, kde se stala chyba. Jsou to lepší obchodníci, než Češi. A některé věci Čech předpokládá automaticky, ale v Polsku to samozřejmé není, jedině hlavní je nejnižší cena. To je moje několikaletá zkušenost. Dovolim si stebou nesuhlasit. Kupujem z polska kopec veci nikdy som nemal problem sa dohodnut , nikdy nebol problem so zarukou ani s vratenim penazi. Staci im rozumiet a jasne sa s nimi dohodnut. Funguje to neporovnatelne lepsie a rychlejsie ako u nas. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.