Lví-ček Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 Tak ta plaštěnka se fakt bude hodit. Prší a prší. Citovat
Bigbadjohn Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 Tady taky. Chce to ale trochu optimismu. To přejde, to přejde. A bude svítit a svítit Teda doufám. Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 jsi si asi rozznul lampicku jako ja Citovat
Lví-ček Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 Tak zbaleno a na co jsem zapomněl nebylo důležité. Já už se tak těším. Citovat
gronholmm Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 Já si připadám, jak když jsem jezdil jako malej na tábory - belim až těsně před odjezdem, nemůžu dospat a počítám hodiny do odjezdu :D Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 ja an tabory nerad, ja z toho mel sracku, blil jsem, nocni mura..... Citovat
h4wk3y Odesláno 27. květen 2011 Autor Odesláno 27. květen 2011 a ja jeste balit nezacal, ale uz vim, ze to jako vzdy nestihnu ... Citovat
gronholmm Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 Scratchi, jedeme na TÁBOR!!!! :D Tak a teď se z toho pos** [upravil dne 27/5/11 10:54 gronholmm] Citovat
Guest Scratch Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 neboj, vcera jsem si dal chilli pizzu, takze chodim od tri od rana :/ Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.