Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

na vacsine peugeotov som mal pri nohach vodica pod kobercom gumeny prechod.. skus pozriet v 106 je to v pohode nemusis toho vela odstrojit... ak nie potiahni popod auto... tak som tahal vo VW...

Odesláno

ja bych normalne oddelal sedacky a vedl to pod kobercem, tak mam vedeny kabely k repro v zadnim tapecu.. ale od baterky si budes muset najit nejaky svazek, ktery jde do kabiny.. ale bude to asi dosti srani no...

Odesláno

jojo ja kdyz to delal na 306 tak sem mel pruchodku kousek od posilovace brzd, jakoby pod nim, ale to vedlo fakt k pedalum a jelikoz sem tahal 50mm kabel tak mi to zvedalo koberec a byl ten kabel cejtit nohou :D tak sem pak rozdelaval a nasel jeste douru pod motorkem steracu, mam ho ve smeru jizdy jakoby na leve strane pod kapotou, a pod nim byla doura presne na pruchodku a kabel, a vede primo do pojistkovky, tak zkus mrknout i tam

Odesláno

Už je to vyřízený, kamarád mi to napíchl takovou tou secvakávací svorkou na kabel co vede do spínačky... Dal jsem tam 15A pojistku, ale 10A bude asi vhodnější. Zesilovač je cca 2x50W RMS. Ještě taky musim zjistit jak dlouho to vydrží hrát bez dobíjení baterky.

Odesláno

jo tak to je cajk 100w rms, ta vydrz je podle baterky hlavne no, nej je zmerit si odber a cca spocitat :) ja mam v aute voltmetr na hlidani a uz mam ozkousene kdyz klesne pod 11,7V tak uz nestartuju :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...