Cdman Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 Zdrávas lidi, poraďte mi prosím odkuď mam natáhnout 12V a cca 15A. Viděl bych to přímo od baterky, ale nemam šajn kudy. Předem díkes Citovat
banan1987 Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 na vacsine peugeotov som mal pri nohach vodica pod kobercom gumeny prechod.. skus pozriet v 106 je to v pohode nemusis toho vela odstrojit... ak nie potiahni popod auto... tak som tahal vo VW... Citovat
Jimmy106 Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 ja bych normalne oddelal sedacky a vedl to pod kobercem, tak mam vedeny kabely k repro v zadnim tapecu.. ale od baterky si budes muset najit nejaky svazek, ktery jde do kabiny.. ale bude to asi dosti srani no... Citovat
banan1987 Odesláno 21. květen 2011 Odesláno 21. květen 2011 sedacky netreba demontovat potiahnes to prahom vo vnutri popod koberec.. ..len najdi tu gumenu prechodku.. Citovat
pastorek Odesláno 22. květen 2011 Odesláno 22. květen 2011 Pri 15A to môžeš ťahať z poistkovej skrinky. Citovat
banan1987 Odesláno 22. květen 2011 Odesláno 22. květen 2011 15A aj od poistky to ma pastorek pravdu.. ale potiahni to od baterky ked by si sa rozhodol dat silnejsi zosik aby si si nerobil zase robotu navyse.. Citovat
J0hny Odesláno 22. květen 2011 Odesláno 22. květen 2011 jojo ja kdyz to delal na 306 tak sem mel pruchodku kousek od posilovace brzd, jakoby pod nim, ale to vedlo fakt k pedalum a jelikoz sem tahal 50mm kabel tak mi to zvedalo koberec a byl ten kabel cejtit nohou tak sem pak rozdelaval a nasel jeste douru pod motorkem steracu, mam ho ve smeru jizdy jakoby na leve strane pod kapotou, a pod nim byla doura presne na pruchodku a kabel, a vede primo do pojistkovky, tak zkus mrknout i tam Citovat
Cdman Odesláno 22. květen 2011 Autor Odesláno 22. květen 2011 Už je to vyřízený, kamarád mi to napíchl takovou tou secvakávací svorkou na kabel co vede do spínačky... Dal jsem tam 15A pojistku, ale 10A bude asi vhodnější. Zesilovač je cca 2x50W RMS. Ještě taky musim zjistit jak dlouho to vydrží hrát bez dobíjení baterky. Citovat
J0hny Odesláno 27. květen 2011 Odesláno 27. květen 2011 jo tak to je cajk 100w rms, ta vydrz je podle baterky hlavne no, nej je zmerit si odber a cca spocitat ja mam v aute voltmetr na hlidani a uz mam ozkousene kdyz klesne pod 11,7V tak uz nestartuju Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.