Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Vymena repro P307

bencik19

Recommended Posts

No najlepší zvuk by si mal mat pri kúpe komponentných repro čiže stredové+výškové od jedného výrobcu,z tých lepšícj značiek napr. Herz,JBL,klasika Pioneer atd. predné repro máš 16,5cm vzadu 13cm,samozrejme ked už chceš ozaj nejaký kvalitnejší zvuk,nevyhneš sa tlmeniu,tiež rádio neviem jaké tam máš+možno nejaký zosilovač+subwoofer....

Milan123-suhlas.

bencik19: ak si myslis ze ti nebude pri vysokych bass-och vsetko v interieri aj vonku brniet tak si na omyle. Da sa to urcite docielit vytlmenim,ale to ta bude stat take prachy ze sa ti hlava zatoci. Najdes tu na fore vela postupov kto co a ako urobil.

Zasadna otazka je ci si audio maniak alebo nie. Ak ano tak sa s tym pedantne pohraj a budes mat potom pohodovu jazdu s kvalitnou muzikou,pretoze P-307 vydava aj tak priserne zvuky pocas jazdy.Audio ich aspon prehlusi. Vela stastia.:D

Ahoj ja nejsem zas takovej audiomanik jenom jsem chtel vymenit repro.Nechci dat ani subik ani zesilovac.Jen jine repro.Mam to radeji nechat tak???Nebo bude citit nejaku zmenu kdyz to vymenim?Radio je origo.Mne se libi kdyz je origo a ne jine.Pak to tam trci a je hodne neprirozene.

Len ono je to tak,mám pocit že to vytlmenie spravý viac jak kvalitné repráky,dám príklad kúpiš nejaké kvalitné repro a čo z toho ked ti bude tapacír dverí vybrovat?To asi z tej kvalitnej hudby moc nebudeš mat.....výškové repráky tam máš aspon?

Ja som menil vsetky ropro (x-plod) + sbw+vysky dozadu.Aby to ako tak bolo podla mojich predstav.Dvere som netlmil,len som tapacir pretesnil a pretmelil zvnutra kde sa len dalo.(aj tak to troska brní). Obcas aj vonkajsie listy na dverach-tomu sa neubranim.kaslemn uz na to.

bencik19: hlavne kup repro +vyskac + rozbocovac. Nie dvoj,troj pasmove a podobne blbosti.

Ja mam podobny problem ako ty v Xsare, tiez by som rad spravil lepsiu hudbu. Samozrejme nie je to take jednoduche.Vzhladom ze reproduktor v tapacire rezonuje, najlepsie by bolo vybrat reprak odrezat tu cast plastovu do ktorej sa srobuje a dat tam kruzok z mdfky. Ten by isiel rovno do plechu dveri a do neho potom reproduktor. Keby si chcel toto iste sa da spravit aj so zadnymi reprakmi ale ja by som ich radsej odpojil a hodil do plata nejake miesto nich. Ked by si spravil takyto porod este je dobre vytlmit dvere a natiahnut nove kable k repro. Potom uz ale vychadza na povrch otazka ked mas kvalitny zvuk ci mas uz aj kvalitny zdroj zvuku. A tak sa zo zmeny reporduktorov za 100 Eur stane narocna investicia (skor casovo a pracne). Ked nechces vela platit za repraky mozno skus pozriet nejake bazarove ? Ja som mal ponuku na dva JBL GTO 16.5ky do predu za 25 Eur.

Ja mám rádio pioneer, ostatné repráky sú vymenené za Hertz + zosik a subwoofer a hrá to super. Myslím si že sa tam hodí aj iné rádio ako origo, zvuk je neporovnateľný plus ešte funkcie ktoré pri origo nikdy nebudeš mať v 307. Len nemsmieš zabudnúť na adapter na ovládanie pod volantom.

post-21651-14109617448876_thumb.jpg

Ja si chtel udelat jenom repraky.Nechci si dat druhe radio za 5 a vic tisic.Ze mi nejdou mp3?Si to predelam v pc doma a mam je normalne.Jedine co vim ze to nebude tak kvalitny zvuk jak z jineho radia.Ale ja nemam 15 tis abych je dal do radia a hudby.Nic proti Tobe ale nechci mit v aute takove radio a pujde kolem nejkay fetisov nebo romualdo a mam po radiu a este aj po okne :-(