zpozdilek Odesláno 24. květen 2012 Autor Odesláno 24. květen 2012 tak koukej cim to cistej, ci to budes delat ty ? Citovat
zpozdilek Odesláno 24. květen 2012 Autor Odesláno 24. květen 2012 tak to nemám ja jedu 13.6. před Kokořínem do Prahy čistit interiér tak uvidím jak to dopadne:myslim EDIT: čištění obsahuje vysátí interiéru včetně zavazadlového prostoru,ošetření plastů,vyleštění oken a zrcátek,vyčištění hran dveří,provonění parfémem a tepování koberečků [upravil dne 24/5/12 23:39 od Gabriel 307] to si vse delam sam. Citovat
zpozdilek Odesláno 24. květen 2012 Autor Odesláno 24. květen 2012 pěkně jedeš Peugeot familia to je jenom jedno, ano jedeme cela rodina v pugech Citovat
Moby89 Odesláno 24. květen 2012 Odesláno 24. květen 2012 já používám aktivní měnu od kojota a jsem spokojenej, ani to leštit nemusim:D Citovat
zpozdilek Odesláno 24. květen 2012 Autor Odesláno 24. květen 2012 já používám aktivní měnu od kojota a jsem spokojenej, ani to leštit nemusim:D diky, zakusim zakoupit a pokusim Citovat
zpozdilek Odesláno 24. květen 2012 Autor Odesláno 24. květen 2012 klidně v sobotu zapujcim;) ok beru za slovo Citovat
zpozdilek Odesláno 29. květen 2012 Autor Odesláno 29. květen 2012 chysta se dalsi uprava 406 breaku Citovat
Šalda Odesláno 29. květen 2012 Odesláno 29. květen 2012 Žena mě jako kuřákovi v autě skla leští normálně tím čím leští skla na oknech domu, a jsou čistý jako nikdy:D Citovat
zpozdilek Odesláno 30. květen 2012 Autor Odesláno 30. květen 2012 Žena mě jako kuřákovi v autě skla leští normálně tím čím leští skla na oknech domu, a jsou čistý jako nikdy:D ty kouris v aute? Citovat
zpozdilek Odesláno 30. květen 2012 Autor Odesláno 30. květen 2012 no ja nevim, ja se bojim tam vzit retko do huby.. Citovat
Šalda Odesláno 30. květen 2012 Odesláno 30. květen 2012 To nevím proč, je to přece jen auto, ne? Citovat
zpozdilek Odesláno 5. červen 2012 Autor Odesláno 5. červen 2012 sice jen auto, ale proste ja mu to udelat nemohu .. bych dostal na frak Citovat
zpozdilek Odesláno 5. červen 2012 Autor Odesláno 5. červen 2012 tak mensi srazik s Strejdakopec + h4wk3y a muj osobni ridič(ka) lena406 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.