h8me_spk Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 zdravim... mel bych dotaz ohledne oleje do tohodle typu... lil jsem tam vzdycky klasiku 10W40 texaco, ale bylo mi porazeno, ze uz je to starej pekac a proto tam bude lepsi hodit mineral tak jsem koupil mineral Fuchs 15W-40 Titan Formel Plus. Chtel jsem se zeptat jake s tim mate zkousenosti a jestli ten mineral nebude vadit turbu, nerad bych setril na oleji a pak resil treba repas turba, popr. jestli muzu prejit zpatky z 15W40 na 10W40... diky za odpoved... Citovat
ozzy56 Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 tak mu nech ten 10W40 a nic neřeš, kolik ušetříš při 15W40?, kilo?,dvě? Citovat
h8me_spk Odesláno 5. květen 2011 Autor Odesláno 5. květen 2011 no problem je ten, ze jsem mu ted poprvy dal ten 15W40 jak jsem psal vyse... tak jestli muzu prejit zpatky na 10W40 Citovat
oddie Odesláno 5. květen 2011 Odesláno 5. květen 2011 Už asi milionkrát je tu napsáno, že se oleje už nejmíň 10 let nedělí na minerál nebo neminerál. Tak si příště nenech radit od pablbů, co o tom vědí kulový. Citovat
pastorek Odesláno 6. květen 2011 Odesláno 6. květen 2011 ... tak jestli muzu prejit zpatky na 10W40 Úplne kľudne môžeš a odporúčam to urobiť pred zimou lebo s 15W-40 bude, vo väčších mrazoch, bude o niečo horšie štartovať. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.