Jump to content
  • Aktuální cíle darů

cerpadlo Lucas

Bam

Recommended Posts

zdarec,nevi nahodou nekdo z vas o nejakym pal. cerpadlu do 2.1,?v tom mim se vysral snimac vacky a za repas chtej 25 penez,coz je mimo realitu,kdyby vas neco napadlo,hodte to sem,diky

jenomze comm je velkej borec ja bych si to sam spravit nedokazal,me zbyva sehnat jinyho lucase nebo navod jak to predelat na bosche,motor mam totiz celej po generalce takze ten z auta nepujde,a a z toho bosche mam respekt,protoze mam automatickou prevodovku a nevim co by to udelalo,jako nejradsi bych ho tam dal,ale nikdo to tu siroko daleko neumi

tak to musíš vědět co chceš,když seženeš použitej může ti odejít znova...když to předěláš na bosche tak to bude určitě línější a asi to je jedno jestli to je automat či manual,ale ...ale je pravda že to předělávaj jenom kdo má manual,a že to nechtěj předělávat tak tomu se nedivím,kdo by to chtěl dělat,že je to přece práce...zkus prohledat myslím,že tu jsou i fotka jak se to předělává...myslím že benžík že to dělal...a nebo čerpadlo pošli comm at se na to jukne,za to nic nedáš určitě to bude levnější než v Brně,kde se to dělá....

taky bych to radsi nechal predelat,verim ze jsou mechanicky spolehlivejsi,ale jak rikam je v tom ten automat,v urcite casti lanka je na nem pripojena krabicka co jde nekam k prevodovce,a to bych si nelajznul predelavat,zkusim se nejak domluvit s comm kdyz myslis ze je to moznost.

já nemyslím,jenom jsem ti poskytl myšlenku...mě když se to posralo,šlo z domu auto...protože mi k tomu šlo do prdele turbo i vstřiky...tak jsem to řešil od vstřiků(podkapávali 2) k turbu(žralo olej) a když to bylo stále to kolísání otáček a lítání nahoru,tak jsem tu na forku zjistil,že je to čerpadlo a to už jsme vzdal.

MNEL JSI \'\'STESTI\'\' ZE JSI SE O TOM VSEM DOZVEDEL NAJEDNOU,KE MNE PRUSERY CHODILI POSTUPNE,A S MYSLENKOU POSLEDNI ODPRAVY JSEM TAKHLE UDELAL 4,TAKZE MOTOR PRAKTICKY PO GO A POSLEDNI VEC JE CERPADLO :D ,TAKZE UZ V TOM MAM ZA POSLEDNI CHVILI RANEC TAK JE SKODA SE NA TO VE FINALOVE ROVINCE VYKASLAT..

jaké štěstí...já jsem tušil že to může bejt čerpadle(zde z fora) ale k tomu se přidaly ty věci a já je taky opravoval...vstřiky cca8000kč a turbo repase 9000...a když mi řekli v Brně že to stojí cca 12000 repase tak jsem si řekl tak jo,ale tu na forku bylo,že pod 25 000 se stejně nedostanu tak jsem to vzdal.

hele to stesti jsem dal do uvozovek ,no,tak to je vcelku skoda,kdyz uz jsi do toho navrazel ty prachy pred tim,ale chapu ze nervy nejsou nekonecny,akorat nechapu co je na tom repasu tak drahyho,asi bych to musel nekdy zazit..

ono to třeba samotné není drahé,ale nikdo se s tím nesere a vyměňujou se celky tudíž to je drahé...myslíš si,že někdo tam bude letovat na snímači třeba odpor za 1kč?

Jinak stolice něco stojí ....

a taky to auto bylo 12 let staré takže koroze na cestě a vše kolem toho...vnitřek byl zachovanej,tapecírunk neošoupanej(hlavně u šofera jak se to otevírá).

Cav bam prave som docital tvoje problemy s cerpadlom. Co sa tyka machanickeho cerpadla ak by si ho tam chcel dat musel by si este vyriesit regulaciu plynu koli automatu.

Co sa tyka tvojho cerpadla tento snimac mam len nez sa zacneme bavit o cene zaujimalo by ma ci to cerpadlo mal niekto rozobrate.

Inak co sa tykka lucas epic je to dobre cerpadlo a je velmi dobre skonstruovane a drahe je to len preto bo sa stale montuje do aut napr.1.9dti renault a podobne hracky preto tie ceny nechutne. Tak ze ak chces spravit cerpadlo daj vediet, spachame nieco a ver tomu ze potom pojde.

no prave,ale tohle mi mechanik s tim automatem neudela,neumi to.Jinak to cerpadlo prave bylo na repasi u chlapka ve zline kterej bohuzel nez to stacil dat do kupy tak umrel, po nem to slo k borcum do olomouce kteri rozebrali(nejspis) a rekli si tu palbu.Jinak uz mi odepisoval na inzerat jeden typek ze by mi toho lukase strelil za triapul,a auto fest potrebuju tak to od nej vezmu,ale jinak mam ty lucase doma uz dva jeden ze 406 a druhej z 605 a oba bohuzel naprd,ale bylo by fajn se stebou domluvit a dat to jedno do kupy,at mam kdyztak nahradni,pokud by to bylo financne zajimavy.

myslím si,že nemá cenu mít do forty epic,když se opraví tak ti vydrží dost,možná se ti rozpadne auto dřív než epic,ale je to přece jen eleltronika...ale ani není náchylné tolik na naftu jak se to tu někdy prohlašuje,jezdil jsem s tím i nařepku (cca 10 000km) a taky to vydrželo,jenom jsem měl potom normální naftu za dobrej peníz tak jsem přešel...a že se mi to posralo tak to jsem už jezdil 40 000km normálně l čerpacím stanicím.prostě to mělo 300 000 km nalítáno (já s tím nalítal 150 000km)...ale řekl jsme si už nikdy ropu protože je to čím novější tím náchylnější na naftu a na vše

NO,JA BYCH ZASE REKL ZE JE TO NACHYLNY,NEBO SPATNA NAFTA TOMU ASPON POMUZE KDYZ UZ JE TO NACATY POCTEM NALITANEJCH,JA DO NAFTY NALIL ASI 6TI NASOBNOU DAVKU ADITIV,A PAK SE VYSRAL,JINAK NA AUTO SI NEMUZU VUBEC STEZOVAT,NEGARAZUJU HO ANI ZADNOU SPESL PECI MU NEDAVAM,ALE KOROZE NA KASTLI 0% A CO JE VE SPOD TAK NAD TIM SE DA RUKOU MAVNOUT.KAZDOPADNE JE TO SRDECNI ZALEZITOST,A KDYZ BYCH HO NEMEL DO FORA,TAK HO PRINEJHORSIM PRODAM NAKONEC I S AUTEM A JE TO.

cng možná jo,ale nemáš ještě čerpačky a přestavba je hooodně drahá ....

více objemovej vůz(relativně levnej oproti bežným typů)=luxus a LPG dobrá voba už ted si říkám proč jsem s tím nešel hned,já jsem o tom totiž vůbec neuvažoval

No kvaltní není kvalitní...řepka není špatná,ale musí se prostě s tím jezdit a nesmělo se s tím někde dlouho stát(1měsíc) jinak to bylo v čudu,já žádný aditiva a jezdilo to a nikdy mě nafta nezamrzla.....tak potom se nediv že ti to odešlo,když tam nalije vlastně kyselinu :D...všechno rozpustí a čerpadlo to nesroupalo

bam ak mas uz jedno cerpadlo tak z toho musis poskladat dobre zbytocne nekupuj dalsie je dost velka pravdepodobnost ze nebude fungovat a za epica ja by som tolko nedal ja ked som kupoval epici tak max cena bola za 2500kc ale komplet kabelaz drziak,trubky, vstrekovace + ktomu cerpadlo na nd. Tak ze je to na tebe. Podla mna zbytocne premrhanie penez. Inak taky mali detajl modelz s koncovym 051A sa neda kombinovat s 050A nebude to totiz fungovat.

Inak ako pise john ked to spravis mas klud.

Bam co mas zle na tych cerpadlach co si kupil?

Inak financne by ta stalo tesnenie cerpadla kompletneho 50€ + tesnenie na stop ventil cca do 10€ a potom sa len uz do toho pustit.

Inak toto ta bude cakat aj na tom cerpadle co kupis nedaval by som ho tam dovtedy do kym by si ho nepretesnil. ONo nevies na com ten predosli majitel jazdil.

Budem ti drzat palce aby si kupil dobre cerpadlo.

[upravil dne 6.5.11 12:46 comm]

ty joo mě v loni nikdo nic nechtěl prodat,teda nebylo nikde pořádně k sehnání a když jsem sehnal tak mi ho nabízeli cca od 8-9000kč.A to nebylo jasné,že bude ok.Naštěstí už když auto šlo do světa.Majitel je teď spokojen,protože sehnal motor i s čerpadlem funkční za 5 000kč(prý třeba jenom chtěl mě naštvat)z auta co mělo prý najeto 180 000km poctivejch.Ale použil tubo,prootže jsem měl vlastně repas úplně novej a vstřiky...ty co tam byly má jako alternativu.

takze tomu mam rozumet tak,ze v tom cerpadle se nic jinyho kromne tesneni vykousat nemuze?Musis uznat za za 2500 za tolik polozek co pises jsi opravdu vychytal dobrej kup,to se jen tak nepovede,ale dik za info,bohuzel sam si cerpadlo pretesnit nedokazu,a jediny co vim je to,ze diagnostika ukayovala na cerpadle chybu cidla vackoveho hridele,tak fakt nevim,nevidim do toho jako ty,ale otazka je,ty by jsi byl schopnej,kdybych ti obe cerpadla poslal se na ne mrknout a popripade jedno znich dat do kupy?ikdyz jak rikas ted nemam jistotu,ze jsou obe se stejnym koncovim cislem,snad se to nelisi typem prevodovky,oba motory byly 97 98 rocnik tak do toho mohli sazet stejny veci,no jeste mrknu na net ktery davali do 406 a do 605.

John,taky jsem necekal ze se tak rychle nekdo ozve,ale treba mi uz zacina byt prano po tech vsech situacich,uvidim jeste co to bude za kousek,snad vydrzi aspon 60 bezproblemu