Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Slovinsko ?

Recommended Posts

Zdravím,

souhlasím s jezerem Bled přímo u jezera kemp ceny akorát lidi dobrý.Jen si tam něco kup co se dá dát na auto to když tě chytnou benga tak aby věděli že jen neprojíždíš tak jsem byl poučen od místích a za oknem jsem měl parkovací lístek propadlí ale bylo to uplně bez problémů. Kousek dál je další je další jezero Borhinj taky dobrý.Všechny národní parky hezký chce to kondičku a né pantofle jako já.Tolmin taky dobrý.Řeka Soča nádhera.

Jestli umíš na padáku na raftu na kole tak si užiješ.

Bohužel u mořr jsem nebyl nebylo mi doporučeno.Draho a špatný přístup k vodě.

Ale to říkam jen to co mi bylo řečeno.

• 3 months later...
  • 1 month later...

llug:

Takze mise “splnena”

4 dni ve Slovinsku, ubytovani v lazenskem meste Bled. Ubytovani jsem shanel dopredu a byla to docela fuska, protoze tam zrovna vrcholilo mistrovstvi sveta ve veslovani, coz jsem v dobe planovani cesty samozrejme netusil. Jinak Slovinsko ma nadhernou prirodu, uz ted vim ze se tam chci vratit, protoze to chce vice casu videt a uzit vsechny krasy.

Domorodci prijemni, dalnice to je radost jezdit po takovych silnicich.

Potom presun k chorvatskemu mori pres pristavni mestecka Koper, Isola, Piran, Portoroz na pobrezi. V podstate se mi potvrdilo, to co jsem si myslel, tzn. ze pobrezi Slovinska je kratke, zabrane pristavy, infrastrukturou a drahymi hotely, takze nelze najit penziony u more…

Coz “vedi” i Slovinci, kteri jezdi k mori na sever Istrie.

post-2599-14109619728029_thumb.jpg

• 2 weeks later...