Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Zvuky od přední nápravy

pcj1977

Recommended Posts

:bojim Zdarec peugoťáci. Už mě fakt štve to hučení od přední nápravy. Dnes jsem to zkoušel z mírného kopečku v rychlosti cca 10 - 20 km/h na volnoběh bez zařazené rychlosti se ozývá takové hučení a je to cítit na pedálech i u spolujezdce něco jako kdyby se dřelo není to jenom hukot ale i nějaké dření a vibrace. :bojim Pneumatiky jsem zkoušel přehazovat dělá to na zimních, letních dunlop i dayton pořád stejně. Jediné co mě napadá jsou ložiska, ale při autě na zvedáku a točení koly to nehučí. Byl mi to projet i mechanik a říkal že je to celkově hlučné při jízdě (ne motor) ale taky na nic nepřišel. Ještě hučí ložiska v převodovce ale po vyšlápnutí spojky to přestane. Tak sem myslel že by to mohla hučet i při té pomalé jízdě ta převodovka. Co vy na to. MOOOOC prosím o radu :papa PS: pokud se mi to zítra podaří natočit hodím sem i video.

• 1 month later...

Nazdar Peugeotaci!!! Mal so presne taky isty problem, zvuk prichadzal odniekal z predu pri 1 a nasledne 2 stupni!!V peugeote mi povedali ze to bude prevodovka alebo loziska diferaku!! No lenze po vymene celej prevodovky + spojky je zvuk naspat!!! taze fasa!! Jeden mechanik mi povedal, ze uz zostava iba lozisko dlhsej poloosi(na dlhsej poloosi niekde v strede pridrziava poloos lozisko), lebo kontroloval loziska kolesa a zdaju sa byt OK!! No toto idem vyskusat na buduci tyzden! Lebo potom uz neviem co to moze byt!!!!!!! samozrejme prinesiem vysledok ze co!! Ak pride niekto na nieco skor, tak budem rad za radu ze co by to mohlo byt!!

:papa

ahoj, zneužiju vlákno. Při přejezdech přes nerovnosti (byť i malinkaté) mi v zadní části něco pořád popískává. Předpokládám, že to bude něco okolo zavěšení kola. Napadá někoho co by to mohlo být? Předpokládám, že by to snad stačilo nějak namazat....

• 4 months later...