PCborec Odesláno 17. duben 2011 Odesláno 17. duben 2011 Mam mirne nabouranou 307ku, 1.6hdi 80kw rv 2005 pred faceliftem s klimou. Potrebuju poradit s Prickou chladice, cim prijde prichytit celo chladice a olejovy chladic turba zespod? Je to dil 7209a0? http://autokelly.cz/#PATH=3761801;16;145966;167886;637668;616174;616230|CT=5|PCT=4|CUR=0|PGS=20|PT=0|PDID=2029894|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0| Dale sem se chtel zeptat na prichyceni predniho narazniku zespod. Prijde tam tohle? http://www.nahradni-dily-zh.cz/zbozi/52450/Predni-spodni-kryt-narazniku-PEUGEOT-307--3---r-v-.htm nebo jiny plast? Kdyby mi nekdo poslal schemata slozeni chladicu, narazniku, predniho svetla, byl bych rad. Dekuji Citovat
PCborec Odesláno 17. duben 2011 Autor Odesláno 17. duben 2011 ještě potřebuju plastovy dil, ktery je mezi naraznikem a a chladičem, aby vzduch šel přes mřížku na chladič a neutikal doboku.. je vpravo i vlevo. jak se to jmenuje, ví někdo číslo? děkuji Citovat
PCborec Odesláno 19. duben 2011 Autor Odesláno 19. duben 2011 děkuji, to je přesně ono. ještě bych potřeboval vědět typ šroubu nebo číslo pro přišroubování kompresoru klimatizace k bloku motoru. nevím jestli tam jsou 2 nebo 4 šrouby? jaké? kompresor je SANDEN model 1351F SD6C12 vin auta je kousek výš. děkuji Citovat
PCborec Odesláno 20. duben 2011 Autor Odesláno 20. duben 2011 moc prosim, poradte jake šrouby k přichyceni čerpadla, myslim že tam jsou jen 3, v peugeotu mi ukazovali schema a byly tam 4. jestli by mi mohl někdo zjistit přesne označeni šroubu, at vim co objednat. děkuji Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.