Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tempomat


fifi

Recommended Posts

.. ja som bol v ZA v peugeote asi pred rokom kôli tempomatu spýtať sa, že či sa mi tam dá nainštalovať, ale odišiel som dosť znechutený, lebo táák sa krútili, že musím si páčku kúpiť u nich (závratná cena samozrejme) a že nemôžu mi zaručiť, či to bude fungovať a vrchol všetkého bolo, že ak to fungovať nebude, tak mi tú nepoužitú páčku nezoberú späť. No ďakujem pekne za takú firmu.. Hlavne za tú ochotu..:blicismajlik A tak musím jazdiť bez tempomatu, čo je škoda, lebo robím dlhé cesty po diaľnici. Ale ak by sa mi naskytla príležitosť kúpiť bez námahy (cesta do PL) páčku tak by som to teraz ešte asi skúsil. Nevieš o nejakej lacnej páčke? Som zo ZA..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem páčku tempomatu koupil ve škodováckém servise (opravují i Citroen, Peugeot a Kia tuším), známý tám dělá technika na škodovky, tak mi páčku sehnal (myslím že origo cena byla něco přes 1750 Kč). Vzal to přes sebe a cena byla o pár stovek níž.

Potom jsem si aktivoval přes dia sám (s Přemovou pomocí na telefonu :) )

Diagnostiku jsem si koupil protože v Peugeotu se chovali podobně jako k tobě a za tempomat chtěli skoro 5000,-

Cena páčky + diagnostiky = 5000

Diagnostiku jsem použil asi 5x, ta už se mi vrátila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to radoso:

jojo, toto je chovanie znackovych servisov. ja som ich vyuzival len na presne zistenie priciny a diely aj s opravou som riesil stale inde. paradox ze v znackovom servise Nissanu ;)

co sa tyka tempomatu tak packy idu na odbyt ako teple rozky, hladaj ci niekto nepredava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na obmedzovaci nastavis rychlost ktoru nechces prekrocit. proste nastavis 50 a auto nepojde viac. ALE preto je tam ten spinac na plynovom pedali ked potrebujes zrychlit viac aby si nemusel vypinat obmedzovat zatlacis plyn na doraz a spinac vypne obmedzovac automaticky. snad napisane dobre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem páčku tempomatu koupil ve škodováckém servise (opravují i Citroen, Peugeot a Kia tuším), známý tám dělá technika na škodovky, tak mi páčku sehnal (myslím že origo cena byla něco přes 1750 Kč). Vzal to přes sebe a cena byla o pár stovek níž.

Potom jsem si aktivoval přes dia sám (s Přemovou pomocí na telefonu :) )

Diagnostiku jsem si koupil protože v Peugeotu se chovali podobně jako k tobě a za tempomat chtěli skoro 5000,-

Cena páčky + diagnostiky = 5000

Diagnostiku jsem použil asi 5x, ta už se mi vrátila.

:papa:papa:papa;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau Přemo :papa

to Judes :Chceš tím říct že kdybych měl páčku s tempomatem i omezovačem, fungoval by omezovač akorát by nešel nypnout plynovým pedálem ???

Ten spínač u plynového pedálu stál tuším něco kolem 9000 Kč, bude to asi složitější spínač, který snímá i polohu pedálu nebo tak něco ne ???

[upravil dne 5/4/11 17:24 Sifon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne....pokud omezovač neuvidí spínač na plynu tak \"system fautly\":D:D

Ještě varinta.....příprava na kabel od spínače na plynu by tam měla být.....řešení nahradit ten spínač příslušným odporem.....

[upravil dne 5-4-11 17:26 Přema]

[upravil dne 5-4-11 17:27 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to má logiku, Judes ho má špatný, ale system ho vidí takže omezovač funguje, jen s ním nevypne funkci omezovače.

S odporem by to asi šlo, ale neřeším to, musel bych mít novou páčku :)

[upravil dne 5/4/11 17:27 Sifon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...