Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

dobrá myslel jsem  novou verzi soft 5.5 D vypálit jako iso nebo obraz cd a co zmačknout na rádiu pro spuštění soft.

Sorry, nepochopil jsem, neb ses ptal na mapy. 

Na upgrade už návod máš, ale je to trošku riziko. Nejspíš se ti to povede, ale existuje i varianta, že zničíš rádio.

Odesláno

Na uloz.to ne, tam ani není žádnej podrobnej návod...radši nějakej zahraniční server...

No já jsem to tam našel i s češtinou. Ale je fakt, že mám asi jinou verzi. Bohužel teď jedu na náhradním PC, takže se nemůžu podívat.

Odesláno

Zdravim bratranec kupil 407 ma tam radio asi RT3 nejde prepnut jazyk pyta si nejake systemove cd ked ho tam vlozim tak ho vyhodi.Je tam 6,63.Chcel by som to zaktualizovat +sk alebo cz jazyk a nove mapy.Co ktomu potrebujem alebo nejaky link na stiahnutie.vin VF36DRHRH21097882 dakujem za pomoc.

Odesláno

Tak jsem vše udělal verze 5.5D je tam, ale není tam čeština. Navíc místo navigování mám v leve straně  obrazovky šipku trujůhelníkového tvaru ,která se pohybuje jako kompas. Jedno pozitivum to má, už jdou MP3 spustit

Odesláno (upraveno)

NAŠEL JSEM ČEŠTINU I NA MONOCHROM , NAVIGACE MLUVÍ  ČESKY,ALE DISPLEJ JE V ANGLIČTINĚ

 

 

Čeština do navigačního systému a palubního počítače RT3 

Jazyk: CZ 
Verze: VAN 5.5D a VAN 5.52 


Složka obsahuje 2 soubory: 

CT_db_EN - pro RT3 s monochromatickou obrazovkou 
DTdb7_EN - pro RT3 s barevnou obrazovkou 

Návod k instalaci: 

1. Soubory ze složky zkopírujeme do vašeho adresáře, kde máte uloženu svou verzi softwaru, popř. otevřeme ISO soubor, a potvrdíme jejich nahrazení 

2. Celou složku uložíme jako ISO soubor a přiřadíme mu název, který patří vaší verzi softwaru, tj. CD_UPG_0595 nebo CD_UPG_0722 

3. Vypálíme jako obraz CD co nejnižší rychlostí a zaškrtneme "zkontrolovat data po vypálení" 

4. CD vložíme do mechaniky RT3 a dáme Configuration -> Select language -> a přepneme na jiný jazyk, např. němčinu (pokud máte zatím nastavenu angličtinu) 

5. Po nahrátí němčiny zvolte stejný postup, jen dejte angličtinu, a po nahrátí "angličtiny" máte svou RT3 v českém jazyce 

 

Upraveno uživatelem kacaba12
Odesláno (upraveno)

Zaujimave,lebo ani jeden z tychto suborov nema nic spolocne s hlasom navi,tie su TTS.Cesky hlas tam mas este z toho linku,co som ti poslal,ked si robil upgrade na 5.5D.

Upraveno uživatelem xpetrix
Odesláno (upraveno)

V monochrome sa nevyznam,takze mudrovat nebudem ;) .Pri farebnom displeji je vsetko prelozene,teda ak sa to robilo poctivo.Lebo som videl aj preklady s XXXXXXXXXXXX.

Upraveno uživatelem xpetrix
Odesláno

NAŠEL JSEM ČEŠTINU I NA MONOCHROM , NAVIGACE MLUVÍ  ČESKY,ALE DISPLEJ JE V ANGLIČTINĚ

 

 

Čeština do navigačního systému a palubního počítače RT3 

Jazyk: CZ 

Verze: VAN 5.5D a VAN 5.52 

Složka obsahuje 2 soubory: 

CT_db_EN - pro RT3 s monochromatickou obrazovkou 

DTdb7_EN - pro RT3 s barevnou obrazovkou 

Návod k instalaci: 

1. Soubory ze složky zkopírujeme do vašeho adresáře, kde máte uloženu svou verzi softwaru, popř. otevřeme ISO soubor, a potvrdíme jejich nahrazení 

2. Celou složku uložíme jako ISO soubor a přiřadíme mu název, který patří vaší verzi softwaru, tj. CD_UPG_0595 nebo CD_UPG_0722 

3. Vypálíme jako obraz CD co nejnižší rychlostí a zaškrtneme "zkontrolovat data po vypálení" 

4. CD vložíme do mechaniky RT3 a dáme Configuration -> Select language -> a přepneme na jiný jazyk, např. němčinu (pokud máte zatím nastavenu angličtinu) 

5. Po nahrátí němčiny zvolte stejný postup, jen dejte angličtinu, a po nahrátí "angličtiny" máte svou RT3 v českém jazyce 

 

Tak tam jsem to objevil jako první, ale to nefunguje, bo po zasunutí to píše "vložte konfigurační CD", i když tam je, takže chyba CRC, která je u monochromu důležitá...

 

Jinak hlas do navi si můžeš namluvit i sám, stačí si stáhnout prográmek RT3 Voices...myslím že jsem ho sem i někdy dával jako přílohu...

Odesláno

česky to mluví tak to už nechám. Ted musím vyřešit jenom displej dělá proužky tak musím sehnat jiný. Náhodou nevíte kde něco koupit jetého,nebo nový za rozumnou cenu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...