xpetrix Odesláno 28. srpen 2014 Odesláno 28. srpen 2014 Mapy vydavaju koncom roka.Mozes si to sledovat tu: http://www.navigation.com/807_2004/WIP-COM--RT3--Europe-Edition-2013-2014/peugeot-eu/product/T1000-21268P/en_GB/EUR/;pgid=2uxe4Xoicq5SR0IME1RI.pFw00005DjjT8HK;sid=UzlIaQGoTFdIaVJXBDcMYQuiBJfC11YG2YdP-PBL Citovat
hardhouse.trip Odesláno 28. srpen 2014 Odesláno 28. srpen 2014 Balachar: 2013/2014 1ed. Jestli má někdo novější... Citovat
hardhouse.trip Odesláno 28. srpen 2014 Odesláno 28. srpen 2014 Balachar: 2013/2014 1ed. Jestli má někdo novější... Citovat
Balachar Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Tak potom to mám aktuálne :-) Prosím Vás poraďte mi, ktorá z možností je pravdepodobnejšia: a) som hlúpy chuj b) mám debilnú RT3-ku Napálil som mapy EENW EENE kvôli tomu, že som chcel ísť do Chorvátska, v oboch mapách totiž HR je. Mapa sa pekne zobrazuje, ale nech zadám akékoľvek mesto, ktoré mi napríklad aj na mape aktuálne ukazuje, tak mi RT3 vypíše, že nedokáže vykalkulovať trasu a mám skontrolovať nastavenia navigácie ... nakoniec som išiel podľa iPhonu :-) Ďakujem Citovat
xpetrix Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 K tym mapam,pre rt3 sa edicie nerobia.Raz rocne ich vydaju a bodka.A k druhej otazke,moznost a),bez urazky.Ani na EE NW a ani na EE NE Chorvatsko nie je.To je na EE South. [upravil dne 29/8/14 22:44 od xpetrix] Citovat
Milhaus65 Odesláno 29. srpen 2014 Odesláno 29. srpen 2014 Vidí asi velká města. Split je i na EENW ale jen jedna ulice. Ale dá se k tomu navigovat z Čech. a) pokud tam máš jinou mapu než EENW , jsi na území CZ, Sk a nejsi na hlavním tahu , nenaviguje , jen kompas s šipkou nejblíž kde to zná. D1, D2 atd. b) blbé mapy, poškozené, klasika map stažených z netu. c) poškozené, nebo blbě vypálené CD Citovat
xpetrix Odesláno 30. srpen 2014 Odesláno 30. srpen 2014 Na vsetkych mapach(CD) su hlavne prejazdove trasy Europy,preto moze vidiet trasu,ale nic viac.Ak nema CD EE South,tak Chorvatsko v rt3 mat nebude.Prave to CD nema,ako pise. Citovat
Milhaus65 Odesláno 30. srpen 2014 Odesláno 30. srpen 2014 píše \" Mapa sa pekne zobrazuje, ale nech zadám akékoľvek mesto, ktoré mi napríklad aj na mape aktuálne ukazuje, tak mi RT3 vypíše, že nedokáže vykalkulovať trasu\" Pokud budu mít v RT3 OK cd EENW a zadám do navigace SPLIT , tak mi spočítá trasu a bude navigovat. Jedná věc co mě napadá je, že má v adresáři uložený bod z mapy EE South a na tento se snaží navigovat. Pokud bude mimo těch pár silnic co jsou ve Splitu na CD EENW tak to nepujde. Dtto pokud si uložím bod do adresáře i na podrobné mapě a změním verzi CD tak to taky většinou ječí, že to nezvládne. Citovat
Josef85 Odesláno 7. září 2014 Odesláno 7. září 2014 Zdravím, mohl bych také požádat o odkaz na mapy? Teprve týden jsem novým majitelem C8, tak zjišťuji co všechno to umí a hlavně co vše je v pořádku.Díky Citovat
xpetrix Odesláno 7. září 2014 Odesláno 7. září 2014 Zdravím, mohl bych také požádat o odkaz na mapy? Teprve týden jsem novým majitelem C8, tak zjišťuji co všechno to umí a hlavně co vše je v pořádku.Díky Hlavne je potrebne mat v rt3 aktualny sw,aby fungovali nove mapy. Citovat
kacaba12 Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 Zdravím, mohl bych také požádat o odkaz na mapy? Mám RT3 . 307 SW koupil jsem auto loni a zatím jsem nesehnal žádné mapy.tak pokud to půjde děkuji předem Verze soft 5.42 datum 14.1.2005 novější soft. nevíte kde seženu Citovat
hardhouse.trip Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 Máš SZ, ale u softu 5.42 ti půjdou tak max. mapy do 2009...stáhni si někde verzi 5.5D a uploadni si RT3ku Citovat
hardhouse.trip Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 máš účet na CzTorrent? pokud ne, zkus pohledat: https://www.google.cz/search?q=5.5d+rt3&oq=5.5D&aqs=chrome.4.69i57j0l5.3812j0j7&sourceid=chrome&es_sm=122&ie=UTF-8#q=rt3+5.5d Citovat
sponny Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 a náhodou nevíš kde jí mám stáhnout Co třeba ulož to? Citovat
kacaba12 Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 děkuji všem . Ještě jedna věc . Rádio po zastrčení cd bude samo spuštěno? Nebo musím něco zapnout? Nykdy jsem to nedělal tak potrěbuju pomoct Citovat
sponny Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 děkuji všem . Ještě jedna věc . Rádio po zastrčení cd bude samo spuštěno? Nebo musím něco zapnout? Nykdy jsem to nedělal tak potrěbuju pomoct Pokud jde jen o mapy tak nemusíš dělat nic. Dáš ho tam, počkáš až se načte a můžeš zadat adresu, na kterou chceš navigovat. Jen ještě doplním, že cd je třeba vypálit jako obraz a na co nejnižší rychlost. Citovat
kacaba12 Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 dobrá myslel jsem novou verzi soft 5.5 D vypálit jako iso nebo obraz cd a co zmačknout na rádiu pro spuštění soft. Citovat
hardhouse.trip Odesláno 22. září 2014 Odesláno 22. září 2014 Ten soft: Vypal to jako obraz CD...vybereš ISO soubor s názvem CD_UPG_0595, dáš co nejnižší rychlost, a zaškrtneš "Zkontrrolovat data po vypálení". Nastartuj (během upgradu musí být spuštěn motor, bo jakmile by to přešlo do Economy mode, tak by se mohla pokazit RT3), vlož CD, a čekáš...Uvidíš na displeji Loading a procenta...toto půjde asi několikrát, během aktualizace by ti mělo samo vyjíždět a zajíždět aktualizační CD. Nic s tím nedělej... a potom se ti vypne obrazovka, a jakmile se načte, a ještě spustí rádio, ještě chvíli počkej...CD už by vyjet nemělo, a zkontroluj si dlouhým podržením MENU verzi SW - měla by tam být ta upgradovaná... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.