Mike407 Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Vysílat je budou, ale je to regionální, takže podle mě pouze pro Polsko. Naše stanice také nevysílají dopravní informace třeba z německa. Citovat
Milhaus65 Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Pokud to vidíš ve stanicích TMC tak ano. Funguje to od určíté vzdálenosti od hranic. Pokud se na tu stanici naladíš, tak by jsi měl cca 20 km od hranic vidět na mapě nebo v přehledu nějakou událost v PL. Já to mám cca 25 km do Rakous, stanici už vidím v RT6 , ale události se načtou když jsem ještě trochu blíž. Citovat
Milhaus65 Odesláno 11. leden 2014 Odesláno 11. leden 2014 Jo jestli se ptal xpetrix na toto , tak samozřejmě ano, PL jen pro PL. Citovat
Mike407 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Takže, pokud někdo chcete mít dopravní zprávy v češtině, můžete si na tomto místě stáhnout soubor s překladem a patchovací utilitku: http://ulozto.cz/xnsK2BNf/rt3-tmc-cz-rar Postup je velmi jednoduchý. Spustíte prográmek QtPatcher, vyberete cestu k souboru s mapou, kterou chcete upravit (doporučuji si udělat kopii původní verze, jistota je jistota), dále zaškrtnete políčko \"Použít vlastní překlad\" a zvolíte přiložený soubor, který jste si někam uložili. Potom už jen zaškrtněte \"Analyzovat a patchnout\" a z nabídek dole si zvolte, kterou jazykovou verzi chcete nahradit. To je podle toho, na místo kterého jazyka máte češtinu v RT3. U mě to byla angličtina, takže jsem zaškrtl angličtinu (obě verze, jak \"Anglický-metrický\", tak i \"Anglický\"). Nakonec kliknete na Spustit a během několika vteřin je hotovo. Potom už jen stačí vypálit upravený soubor s mapou na CD. [upravil dne 12/1/14 10:36 od Mike407] [upravil dne 12/1/14 13:06 od Mike407] Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Je to rebel Zkusím. Mám menší problém s novéma mapama. Když mám noční režim, tak se mi načte jen černá obrazovka bez mapy. Musím dát oddálit a nebo přiblížit, aby neskočila mapa edit: nejde spustit.. chybí mingwm10.dll [upravil dne 12/1/14 12:20 od Chozeluizskuner] Citovat
Mike407 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Chybička se vloudila, pardon. Zapomněl jsem, že k fungování jsou potřeba i ty *.dll knihovny. Zkus to stáhnout znovu, už by to mělo fungovat. A když máš denní režim, naskočí to vždycky bez problémů? A nezkusil jsi třeba přepnout na rádio a zase zpátky, aby se displej překreslil? Citovat
Mike407 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Ale ano, je. Klidně nech zaškrtnuté 2012/2013 a vyber aktuální mapy, funguje to i na ně. Mám to vyzkoušené. Jinak bych to sem nedával. @slavino1: podívej se o pár příspěvků výš, je tam odkaz na stažení a návod. [upravil dne 12/1/14 19:09 od Mike407] Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Tak ted jse mse zastavil u vybrání vlastního překladu.... žádnej soubor, kterej by šel otevřít nemám Citovat
Balachar Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Inak ja mám problém s novými mapami EENW ... dnes som si ich napálil najpomalšie ako sa to dalo, zápis bol na konci skontrolovaný a všetko bolo OK. Dám do RT3, chcem zadať destináciu a ono vypíše, že chýba navigačný disk ... Čo som mohol spraviť zle? SW mám 6.63 Citovat
Mike407 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 @Chozeluizskuner: Musíš do té řádky pro název souboru napsat * a odklepnout to a potom se ti zobrazí všechny soubory, které máš v daném adresáři. A potom už stačí jen vybrat ten správný (DEve_CZ). [upravil dne 12/1/14 21:54 od Mike407] Citovat
Mike407 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 @Balachar: Zvláštní, já s tím problém nemám. A prohlížení mapy ti normálně funguje? Citovat
bart.lbc Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Mě to taky nevidí ten soubor DEve_CZ.cod, vněm sice je cz preklad ale nevidího prográmek. Citovat
Milhaus65 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Klasický problem iso cd ztažený z netu. Něco chybí , buď úmyslně nebo z neznalosti. Už při loňských mapách jsem měl dojem, že na origo CD jsou nestandartní sektory. Pamatuješ Mike407 jak si mi psal, že na tom mém iso 2012-13 co jsi měl na počeštění TMC nesedělo CRC? Fungovalo 100% a bylo uděláno dobře z originálu. [upravil dne 12/1/14 23:06 od Milhaus65] Citovat
Mike407 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 @bart.lbc: V prográmku zvol \"Procházet\". Vyskočí ti okno, ve kterém se proklikáš k umístění toho souboru (nebo pokud ho máš ve stejném adresáři jako prográmek nikam se ani proklikávat nemusíš) a dole do řádky \"Název souboru\" napíšeš * a odklepneš to. Potom už uvidí všechny soubory, které v daném adresáři jsou. [upravil dne 12/1/14 22:09 od Mike407] Citovat
Mike407 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 @Milhaus65: Nějaký problém tam tenkrát byl, to je pravda. Řešili jsme to s Adamem, když jsme dávali dohromady ten překlad. Detaily už si přesně nepamatuji, ale nakonec to fungovalo. [upravil dne 12/1/14 22:09 od Mike407] Citovat
bart.lbc Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 Takže soubor s * otevřen ale po patchování mi to vyhodilo chybu, že to nemůže zapstat do iso souboru, no tak jsem si to přejmenoval z CZ na UK a šoupnul to tam rovnou Power isem a to bude asi totožné, co na to autor? Citovat
Milhaus65 Odesláno 12. leden 2014 Odesláno 12. leden 2014 @Mike407 Neseděla velikost ISO s obsahem. Bylo toho ve skutečnosti víc, než byla velikost ISO. A to je možná důvod proč to bude někomu blbnout, je nebo pojede do oblasti , která nebude na cd. [upravil dne 12/1/14 23:14 od Milhaus65] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.