golias Odesláno 29. březen 2011 Odesláno 29. březen 2011 Hojte kluci, objednal jsem si v kelly třetí brzdový světlo origoš za nějaký dvě kila, byl to výprodej. Můžete mi někdo hodit fotku kam patří. Díky Citovat
golias Odesláno 30. březen 2011 Autor Odesláno 30. březen 2011 Já jsem dobrej magor, já to světlo tam mám , ale nikdy jsem si ho nevšiml , toš nic zitra ho pošlu zpátky do autokelly Citovat
JirkaMTPO Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 Já se nesměju, soucítím, divím se, že se mi něco podobného už taky dlouho nestalo. Citovat
Wensdy Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 No co. Když si spousta lidí nepamatuje svoje mobilní číslo tak proč by někdo taky nemohl nevědět že má brzdové světlo. Vždyť ho přece za jízdy nevidí svítit Citovat
golias Odesláno 31. březen 2011 Autor Odesláno 31. březen 2011 prostě jsem viděl, že je za dvě kila v auto kelly tak sem ho koupil :D Citovat
Tango C8 Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Hele, tak si ho nech, možná bude lepší jak naše bludičky co tam svítěj a ještě přes zatmavené okno to moc nesvítí. Citovat
MotoMoto Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Chlapi je to předci už asi 10 let poviné, to světlo. Citovat
golias Odesláno 31. březen 2011 Autor Odesláno 31. březen 2011 :D:D: už jsem jim ho poslal Z5 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.