Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odvzdušnenie palivovej nádrže


jaslov

Recommended Posts

Dal som pod maticu na palivovej nádrži gumičku lebo pri natankovaní do plna mi palivo vytekalo cez hrdlo nádrže popri čerpadle.Teraz mi ale nastal problém s odvzdušnením/zrejme niečo v odvzdušňovacom systéme palivovej nádrže nefunguje ako má/.

Vie mi niekto poradiť?Kukal som do hrdla kadiaľ sa tankuje palivo a tam asi 10 cm od ústia hrdla je na hornej strane čosi také zelené,vyzerá to ako záklopka a zo spodnej strany blatníka to ústi do zrejme do odvzdušňovacej trubky ako som sa pozeral amatérskym okom.Aký by mohol byť problém?

ĎAkujem za každú odpoveď.

[upravil dne 26.3.2011 17:46 jaslov]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenapises co mas za auto ale podle zelen klapky predpokladam ze benzin(dej si do popisu tip auta).

Pod cerpadlem resp.pod matici musi byt gumicka.Ale original.Takze skoc do Peugeotu a kup si ji original.Bude zelena....

Nech si to ale vymenit v servisu orig.protoze to musi byt fest dotazene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po každej jazde čo i len krátkej cca 4 km do práce vznikne taký podtlak v nádrži ,že je problém otvoriť veko.Zistil som to na benzínke,keď som išiel po oprave chýbajúcej gumičky pod maticou ktorá drží palivové čerpadlo v nádrži prvýkrát čerpať benzín.Myslel som si že je problém v zámku veka,ale pri silnom potiahnutí to v nádrži len tak zbublalo ako sa tam dostal vzduch, keď som veko odtiahol nasilu .Zatiaľ mi to nespôsobilo žiadny problém pri jazde ,ale bojím sa ísť na dlhšiu trasu,aby sa niečo nestalo.Zatiaľ to riešim tak,že po každom zastavení otvorím veko nádrže.

[upravil dne 29.3.2011 05:23 jaslov]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to odvzdušnění nádrže nefungovalo už předtím, ale bralo si to vzduch přes tu netěsnost u čerpadla v nádrži--pak jsi tam dal gumku,aby palivo neunikalo a tím jsi to utěsnil :)

vyvrtej do víčka dírku 2mm a je to

To mi je jasné,ako to fungovalo predtým,že to fungovalo ako píšete.ale vŕtanie je amatérsky zásah,predsa to musí fungovať aj bez vŕtania.

Je tam predsa na to originál zariadenie systému na odvzdušňovanie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...