Cinicman Odesláno 2. srpen 2013 Odesláno 2. srpen 2013 Hmmm... asi normalne prestanem lutovať, že vtedy nemali PlastiDip a musel som kúpiť Foliatec... Citovat
spartan Odesláno 3. srpen 2013 Odesláno 3. srpen 2013 cinic dame project na Frozzove plusko ? Citovat
safi1 Odesláno 3. srpen 2013 Odesláno 3. srpen 2013 No som zvedavy co Frozz poriesil Ale kym sa zas dockame fotiek to este nejaky ten piatok potrva Citovat
Frozz Odesláno 3. srpen 2013 Autor Odesláno 3. srpen 2013 Další týden bude hotovo vše, kromě těch pružin asi, bohužel. Bude to docel velká změna, alespoň pro mě. DOufám, že se trefí s barvou do odstínu ... fotky budou asi po víkendu dalším. Citovat
Frozz Odesláno 3. srpen 2013 Autor Odesláno 3. srpen 2013 nahraj forku jak to vybledlo Nemam fotku. Z plné tmavší orančové se stala na místech žlutá, max. světlá orančová, vypadalo to úplně jinak než předtím. Citovat
Frozz Odesláno 4. srpen 2013 Autor Odesláno 4. srpen 2013 V nejhorší čas to prostě muselo přijít, super ... :bojim:bojim [upravil dne 4/8/13 15:36 od Frozz] Citovat
Altman Odesláno 4. srpen 2013 Odesláno 4. srpen 2013 No, doufám za vás že máte havarijní pojištění, jinak to bude tedy nepříjemně drahá sranda. Citovat
Frozz Odesláno 4. srpen 2013 Autor Odesláno 4. srpen 2013 Doplňkové nemám, havarijní prý nekryje pojištění předního skla, nebo ano? Citovat
koblih69 Odesláno 4. srpen 2013 Odesláno 4. srpen 2013 Obvykle kryje, ale záleží jakou máš spoluúčast... nicméně teda nepojistit si čelní sklo je v dnešní době dost neobvyklý Citovat
Frozz Odesláno 4. srpen 2013 Autor Odesláno 4. srpen 2013 Zítra tam zavolám a poptám se, ale myslím si, že jsem to při koupi nechával připojistit. Mám u Allianz, tak snad budu mít štěstí a žádná spoluúčast nebude. Citovat
koblih69 Odesláno 4. srpen 2013 Odesláno 4. srpen 2013 No u havarijka spíš spoluúčast bude. V mým případě je spoluúčast 3000,-, proto jsem si stejně připojistil sklo... měl bys to mít ve smlouvě, ale když tam zavoláš tak ti to řeknou. Pokud ne tak se s někým jedině domluvit. Citovat
Frozz Odesláno 5. srpen 2013 Autor Odesláno 5. srpen 2013 Takže nakonec je to pojištěné (ne u pojišťovny přímo, ale u leasingové spol. Unicredit, u které mám na puga úvěr) a neměl bych platit nic, mám to už podepsané i písemně takže jakmile se dodělají úpravy )), hodím to do servisu. Citovat
Frozz Odesláno 6. srpen 2013 Autor Odesláno 6. srpen 2013 Pug v lakovně. V PÁ/SO ho vyzvedávám Citovat
Frozz Odesláno 6. srpen 2013 Autor Odesláno 6. srpen 2013 Malá ochutnávka. Ti bystřejší už budou tušit, kam tím směřuju ... víc ani ťuk! Citovat
safi1 Odesláno 6. srpen 2013 Odesláno 6. srpen 2013 Prečoooo ??? ??? To boli take pekne kolečká v tej bielej :/ toto asi nem bude plasti dip ? Takže budeš jazdiť na pomarančoch heej ? No ja som silno zvedvy keď sem hodiš vyslednu podobu auta aj s kolesami... Citovat
Frozz Odesláno 6. srpen 2013 Autor Odesláno 6. srpen 2013 Safi. Z dálky to bylo pěkné, z blízka byly HODNĚ odrbané až to hezké nebolo... Toto NENÍ plastidip, toto jsou opískovaná kola + profi vypálená barva (RAL) v peci. Citovat
safi1 Odesláno 6. srpen 2013 Odesláno 6. srpen 2013 Ajoo takze preto zmena No Frozziku som silno moc zvedavy ako to zladis a aky bude konecny vysledok no tesim sa Citovat
Frozz Odesláno 10. srpen 2013 Autor Odesláno 10. srpen 2013 Tak od včera je hotovo, jen se netrefil odstín bílé (je to prý nemožné trefit přesně, protože bílá banquise EWP je cca 40 odstínů) na předku, takže jsem se rozhodnul, že to nechám upravit. Vše ostatní jen OK, teď už čekám pouze na samolepky lvíčků na pokličky a pak nahození pružin u p. Hejdy. Až tohle bude hotové, pošlu finální foto. Teď už nějaké fotky mám, ale ještě neukážu ps: samozřejmě ještě v UT si jdu nechat opravit sklo, to je priorita. [upravil dne 10/8/13 10:52 od Frozz] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.