Rejty Odesláno 26. červen 2013 Odesláno 26. červen 2013 nééé vw neé....teda pěkná Caddy life v long verzi by mne nevadila... ale jinak né Citovat
Frozz Odesláno 26. červen 2013 Autor Odesláno 26. červen 2013 Rozdíl mezi Plastidip a Foliatec? Podle těch PD videí na youtube se mi líbí více to ... Citovat
Frozz Odesláno 26. červen 2013 Autor Odesláno 26. červen 2013 Lidi, potřebuju rychle poradit. Dnes cestou do práce jsem vjel do mega-díry (samoz. neoznačená), rána jako prase, já ani spolujezdec jsme si ji nevšimli, nechápu... no takže mám na boku pneu bouli, dnes jsem s tím jel ještě z práce cca 50km 90km/h...co jsem četl diskuze, tak jsem měl asi štěstí že mi nebouchla úplně, prý se to může stát. JE TOHLE OPRAVITELNÉ? Nebo mám koupit novou pneu (doprdele, znova, před měsícem jsem píchnul a teď tohle, fakt super ....) :grr:grr:grr Citovat
Frozz Odesláno 26. červen 2013 Autor Odesláno 26. červen 2013 Díky....tak místo Plastidipu kupuju novou Barumku .... :blicismajlik Citovat
Frozz Odesláno 28. červen 2013 Autor Odesláno 28. červen 2013 Tak mám novou Barumku, teď si budu dávat ještě větší mozor na díry, nechci aby se to stalo potřetí za sebou ... :bacha Měl bych na vás dotaz - mohli byste sem napsat dvojkombinaci barev (případně troj), které by se na puga nejvíce hodili? Myslím tím bílá barva karoserie + *BARVA*, ta *BARVA* by byla na přední znaku, zrcátkách a pravděpodobně i na kolech (plastidip) Zajímá mě váš názor, stejně si to pak udělám podle sebe , ale pořád se rozhoduju mezi pár barvama a nevím .... dík Citovat
winco Odesláno 28. červen 2013 Odesláno 28. červen 2013 tak si to udelaj podla seba a kašli na názor ostatných ako mňa Citovat
joshiki Odesláno 29. červen 2013 Odesláno 29. červen 2013 podle mě bude nejlepší když si sedneš k photoshopu a pravíš auto na pár barev a pak vytvoříš hlasování Citovat
Frozz Odesláno 30. červen 2013 Autor Odesláno 30. červen 2013 Tak barva vybrána....doufám, že to bude pěkný, až to bude hotový :papa:papa Jinak mám ještě v plánu Weitec -35mm pružiny a samoz. černý plast vepředu do barvy. Citovat
pipistrel Odesláno 30. červen 2013 Odesláno 30. červen 2013 som si aj myslel tak budeme kritizovat az potom Citovat
spartan Odesláno 30. červen 2013 Odesláno 30. červen 2013 pokial tam das aj torzku -35mm tak to bude fajneee ale nee tedka waznee bude to supeer Citovat
FiFa_cze Odesláno 30. červen 2013 Odesláno 30. červen 2013 Já bych do té barvy šoupl jen zrcáka a kola. Na přední znak už bych se vyprdl. Nebo tomu lvíčkovi udělej jen trenky, nebo triko tou barvou To jsem měl v plánu já, ale prdím na to... Citovat
safi1 Odesláno 30. červen 2013 Odesláno 30. červen 2013 No ja som silno zvedavy co si poriešil ! A aka farba to bude... A pruziny no tie uz by som mal aj ja davno ale neviem tomu prisť na chuť stale ma laka podvozok a ked už tak niečo poriadne... A este viac ma laka nove auto... Fifa super napad s tym levom ze tricko alebo trenky mu spravit :D Citovat
Rejty Odesláno 1. červenec 2013 Odesláno 1. červenec 2013 35 je mlo:D ja mam tedka -55 a super:) Citovat
Frozz Odesláno 2. červenec 2013 Autor Odesláno 2. červenec 2013 No uvidíte.... barva vybraná, jen zaexperimentuju s matná/lesklá a ještě musím pořešit, co s předním znakem, zda rámeček nechat v karbonu a lvíčka do barvy, nebo oboje, nebo nic...no uff snad to vše stihnu. Sprej mi přijde zítra tak o víkendu se vrhnu alespoň na zrcátka, abych si to vyzkoušel. Citovat
Frozz Odesláno 2. srpen 2013 Autor Odesláno 2. srpen 2013 Plastidip jsem vyzkoušel, po cca 10 dnech začal dost blednout, po 14 dnech z orančový byla vyšislá žlutá. Dal jsem 4 vrsty, asi to bylo málo, každopádně příště PD už nekupuju. Mimochodem bych se chtěl zeptat, zda je tu někdo, kdo mi dokáže vyměnit přední pružiny a přesadit torzní tyč do 15.8.? Pokud možno někde na severu Čech. Na ceně se domluvíme. Jinak puga cca do týdne nepoznáte........velké novinky budou pšt. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.