Guest Kamik-N Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 Základ je podvozek a kola, už máš kola tak teď řeš podvozek :-) Citovat
Frozz Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 To s těma kolama jsem psal před 4 měsícema, takže to není aktuální a nechám si Sparca . Ohledně podvozku. Vím, že by to bylo fajn a hezký, ale spíš nechám snížit jen zadek, protože je moc vysoko, předek s lízem se mi zdá docela nízko, protože kolikrát lízem škrtnu o silnici, tak nevím jestli to dávat ještě o 35mm dolu ... . Hodlám teď dát folie na okna za cca 2500-3000Kč, a pak se uvidí... Kolik tak může stát podvozek, který vydrží aspoň 60.000km nebo alespoň jako sériový? Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 To je dost za folie , jinak podvozek TA Technix za libové peníze a vydrží přes 50tisíc km Woody tolik má na nich najeto Citovat
winco Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 alebo kup len pružiny do predu a zadek zniž a vydrží to ťa vydrží dokmy auto nepredaš ...... inak za folie to neni ani moc u nas sa robia na 3 dverak na 206 za 60€ s atestem a na 5 dverak trochu viac takže tých 2500 je taka normálna cena Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 U nás můj kamarád dělá tří dvéř za 1500 a 5dvéř taky tak nějak a jsou na něj dobrý reference jen já moc nemusím folie :-) i s atestem a kartičkou se vším všudy :-) [upravil dne 1/3/12 21:30 od Kamik-N] Citovat
Rejty Odesláno 1. březen 2012 Odesláno 1. březen 2012 To s těma kolama jsem psal před 4 měsícema, takže to není aktuální a nechám si Sparca . Ohledně podvozku. Vím, že by to bylo fajn a hezký, ale spíš nechám snížit jen zadek, protože je moc vysoko, předek s lízem se mi zdá docela nízko, protože kolikrát lízem škrtnu o silnici, tak nevím jestli to dávat ještě o 35mm dolu ... . Hodlám teď dát folie na okna za cca 2500-3000Kč, a pak se uvidí... Kolik tak může stát podvozek, který vydrží aspoň 60.000km nebo alespoň jako sériový? ach jo..ty mas nápady...snizit jen zadek.......co to je kujva za nápad,to bude vypadat jak kdybys tam mel tunu zeleza:(ze ty skrtnes lízem o zem,to se smeju,mozna tak u mne v Povrlech pri vjezdu na zahradu. misto tech folii si mohl mít dávno stylove auto s podvozkem za 4500 co vydrží 60 tkm..a na 15\" to bude porád pohodlne:) a hlavne...folie jen na zadni okna budou pekny hnus..kdyz uz,tak cely auto,ale s dnesnim zakonem bych to nedelal....bud cely nebo nic.... podvozek sezenes levne a kdyz to nesetelujes uplne dolu vydrzi jako serie a bude to hezci a porad pohodlne:) Citovat
Frozz Odesláno 1. březen 2012 Autor Odesláno 1. březen 2012 Tak jestli podvozek stojí 4500kč, tak je to docela fajn, to bych i možná investoval. + pak peníze někomu za práci, hm...máš nějaký odkaz?? TA technix je teda dobrej? Citovat
Eon Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Na folie se vyprdni, navic s dnesnim zakonem.. :-) [upravil dne 2/3/12 06:31 od Eon] Citovat
Tom_206 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 http://www.f2tuning.cz/produkt/20372-peugeot-206--vyskove-stavitelny-podvozek.html?katID=168 tady ho kupoval cechic na 306 a je spokojenej Je to sice jen na 206, ale to by mělo na 206+ pasovat, ne ? Citovat
Cinicman Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Na folie se vyprdni, navic s dnesnim zakonem.. :-) Hele, zadné by som dal v každom prípade. V lete to hodne pomôže a na Frozzovom bielom pugovi to aj dobre ukáže... Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Já jsem objednával z Revilo shop JOM Výškově stavitelný podvozek a mám najeto na nich 17tisíc a pořád ok a to to mám seštelovaný dost na zemi a drží pěkně, ale když to budeš mít normálně tak vydrží daleko víc :-) Jen zadní folie budou vypadat blbě :-) radši bych to nechal bez folii a doladil detaily a interiér :-) Citovat
Cinicman Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Jen zadní folie budou vypadat blbě :-) https://lh6.googleusercontent.com/-aUNlU9V1mkQ/TihTG8qWV6I/AAAAAAAAA04/-bHX5HfD33o/s1280/IMAG1415.jpg Citovat
podolak2 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 folie dej;), tež mam jen vzadu na těch 3 oknech http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1366267&aid=93691 http://www.peugeot-club.com/forum/files.php?pid=1314632&aid=88199 musel jsem ze předních skel sundat ...policii to vadilo /na fotkách jsou bez předních folii aby bylo jasno [Edited on 2/3/12 13:05 by podolak2] Citovat
Rejty Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 vy mate 3dver..ale Lukyn ma 5ti dver:) folie budou o nicem....mno necham to na nem podvozek sezenes levne:) Citovat
Cinicman Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Lukáši daj folie aj podvozok a je to... Citovat
safi1 Odesláno 2. březen 2012 Odesláno 2. březen 2012 Ja som za folie aj podvozok A Folie velmi dobra vec mam ich aj na kombiku fabii a predne plasty sa nedaju porovnat zo zadnymi ODPORUCAM:) Citovat
Frozz Odesláno 3. březen 2012 Autor Odesláno 3. březen 2012 Díky za názory. Folie dám, o podvozku budu uvažovat. Nevím, kdo by mi ho zkušeně nainstaloval Dnešní 4hodinová práce (ve dvou) fordíka na zakázku. Práce obsahovala: - kompletní vyčištění interieru (plasty, koberečky, vysátí, úklid bordelu) - mytí šamponem AG conditioner - příprava laku na leštění (clay+lubrikant, intensive tar remover, příště i AG Paint renovator - odstraňovač škrábanců) - 1 vrstva leštěnky AG super resin polish - 1. vrstva vosku AG extra gloss protection - umytí kol AG clean wheels - ošetření pneu AG tire dressing - vyleštění oken AG fast glass Kdyby byl někdo z okolí a chtěl taky takhle udělat auto, můžeme se nějak domluvit. Běžné myčky, kde sice dělají ručně, ale práci kolikrát odfláknou, si řeknou přes 2000Kč. My (s kamarádem) to uděláme za půlku, baví nás to. [upravil dne 3/3/12 23:00 od Frozz] Citovat
Guest Kamik-N Odesláno 4. březen 2012 Odesláno 4. březen 2012 Radsi dej podvozek :-) bude t mít lepší jízdní vlastnosti, jak říká Rejtak na 5dvéř nevím nevím Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.