Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

dyt to je naschval, aby prave pristrojovka nesvitila - kdyz sviti (ztlumi se) tak nic ve dne clovek nevidi...

Jinak pak kdyz zapnes svetla na pacce, tak se samozrejme pristrojovka rozsviti...

Odesláno

Pro upřesnění. Když máš denní, tak budíky a tlačítka nejsou podsvíceny a všechny displeje (km, radio, klima) svítí naplno. Nejdou zapnout dálková a ani mlhová světla.

Po otočení páčky se rožne podsvícení a pohasnou displeje, aby v noci nepralo světlo z nich tolik do očí. Fungují dálková aj mlhová světla.

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Mám auto r.v. 2003 a denní svícení bylo již při koupi auta funkční, takže po nastartování se světla rozsvítí a jakmile zhasnu motor, tak zhasnou.

Dočetl jsem se však, že při aktivaci přes DIA v BSI by měly svítit jen světla bez osvětlení budíků?? Mně však ve dne po nastartování svítí kompletně všechno ( budíky, klima, tlačítka na stahování oken - prostě vše ).

Takže jsem za celé 3 roky ani nemusel otočit vypínačem světel. Jo a ještě jeden postřeh, přes den mi nejde na dálkové přepnout - funguje pouze světelná houkačka a jakmile se trošku setmí ( patrně zareaguje senzor okolního osvětlení ), tak poté již normálně jde přepnout na dálková světla ( samozřejmě světelná houkačka funguje v první poloze a v druhý se už přepne na dálkový ).

Teď mi poraďte, jak to vlastně je v mém případě vyřešeno... Podotýkám, že výše popsané fungování je při poloze páčky - světla OFF.

Díky za postřehy

Odesláno

Jasně MUX mám a jen se spíš ptám na podsvícení budíků, jestli vám přes den svítí nebo neee..

Jinak mi to vyhovuje, že nemusím zapínat světla ani když se setmí a přepínání na dálkové formálně funguje...

Odesláno
Mám auto r.v. 2003 a denní svícení bylo již při koupi auta funkční, takže po nastartování se světla rozsvítí a jakmile zhasnu motor, tak zhasnou.

Dočetl jsem se však, že při aktivaci přes DIA v BSI by měly svítit jen světla bez osvětlení budíků?? Mně však ve dne po nastartování svítí kompletně všechno ( budíky, klima, tlačítka na stahování oken - prostě vše ).

Takže jsem za celé 3 roky ani nemusel otočit vypínačem světel. Jo a ještě jeden postřeh, přes den mi nejde na dálkové přepnout - funguje pouze světelná houkačka a jakmile se trošku setmí ( patrně zareaguje senzor okolního osvětlení ), tak poté již normálně jde přepnout na dálková světla ( samozřejmě světelná houkačka funguje v první poloze a v druhý se už přepne na dálkový ).

Teď mi poraďte, jak to vlastně je v mém případě vyřešeno... Podotýkám, že výše popsané fungování je při poloze páčky - světla OFF.

Díky za postřehy

mám to úplně stejně u obou aut taky se vše rozsvítí,ale nemůžu přepnout na dálkový (poloha auto),na dálkový musím otočit světla na páčce do polohy dálkový+potkávací.....:papa

Odesláno

Já otočit páčkou nemusím, stačí mi, aby se trochu setmělo a potom už relé na dálková světla zůstane sepnuté... Takže v podstatě páčku otáčím pouze v případě, když stojím a chci z potkávacích ztlumit na obrysová světla.

Odesláno
tak to bych musel aktivovat přes dia co přesně?

Podle mě nemusíš nic aktivovat. Pokud máš zaktivované automatické rozsvěcení světel, tak stačí jen přidržet na páčce tlačítko AUTO a nastavit na enable (zapnout automatické rozsvěcení světel při snížené viditelnosti) a poté by Tě to mělo již fungovat jako mě. Tzn. přes den nepůjdou dálková světla zapnout, půjde jen světelná houkačka a jakmile se setmí tak to světelnej senzor pobere a půjde i přepnout na dálková světla, aniž bys musel páčkou otáčet ( zapínat světla ).

Snad jsem to napsal srozumitelně.

Odesláno

Přesně tak, jestli máš na páčce nápis AUTO, tak bys senzor měl mít a pro aktivaci ( deaktivaci ) je nutné tlačítko přidržet cca 2-3 vteřiny.

Odesláno

ani u jednoho auta když to podržím tak to nic nedělá...:myslim:myslim,to tlačítko,mačkám v poloze 0 tedy vypnuto,podlě mě je ten šerosenzor zakázanej přes dia,proto všechno svítí pořád.....:D

Odesláno

tak dnes jsem jel do práce manželky sedanem a za jízdy jsem to tlačitko podržel a na PP se objevila hláška automatic lighting active a jednou to dlouze píplo,tak tam to funguje ,budíky ráno svitily a odpoledne ne...ale u mě nic.....:papa

Odesláno

no aj ja sa pripojím,mam otazku. kde sa to v diagnostike nastavuje??? mam PP2000 a som v tom začiatočnik tak aby som niečo nepokazil. ak je možné a bude mať niekto kusok času tak aj obrazovu prilohu :D by som bral. veľmi pekne ďakujem.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...