Kvasky Odesláno 19. březen 2011 Odesláno 19. březen 2011 Moc dekuju Voigthto? Mohli by jsme nekdy dat zase spicha ne? Pokud můžu, klidně se přidám
oni Odesláno 19. březen 2011 Autor Odesláno 19. březen 2011 no jasny. tak bychom pak neco dojednali ne? Nekde abychom to meli tak nejak stejne...
Voighta Odesláno 19. březen 2011 Odesláno 19. březen 2011 Ještě musím doladit několik věcí a pak klidně můžem.
oni Odesláno 21. březen 2011 Autor Odesláno 21. březen 2011 jj,taky musim jeste neco malo poladit. hlavne predni napravu, veci uz nakoupeny,tak do technicky to musim stihnout a pak hlavne kola trochu prelestit...
oni Odesláno 23. březen 2011 Autor Odesláno 23. březen 2011 panove, myslite ze bych poznal o 1mm silnejsi stabilizacni tyc? za kolik se da sehnat v jetym stavu?
Capy Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 válí se mi doma jedna z xsi nechceš? zadní teda [upravil dne 23/3/11 10:52 Capy]
oni Odesláno 23. březen 2011 Autor Odesláno 23. březen 2011 skoda,ja potrebuju tu predni. Nebo potrebuju,auto se dost naklani.
Rejty Odesláno 23. březen 2011 Odesláno 23. březen 2011 tak poznas to...:Pposila sem ti ty fotky hrotu došli???
oni Odesláno 24. březen 2011 Autor Odesláno 24. březen 2011 covece,tak nic nedorazilo, na ktery mejl si to posilal? kdyz tak na xbarcio@seznam.cz
oni Odesláno 25. březen 2011 Autor Odesláno 25. březen 2011 tak vcera dorazil jeden maly darecek pro moje auto. konecne asi kosmetika a to myslim opravdu kosmetika. hned jak bude pekne pocasi,dam se do toho a snad uvidime rozdil...
oni Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 takze dva dny prace a predek je skoro jako novej. panove to bylo kurev.. uz snad nikdy vice nebo ne aspon bez zvedaku nebo jamy. na fotce chybej jeste cepy rizeni. jinak vse vymene a diky radnemu clenstvi i dost penez usetreno.
silvar Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 tak vcera dorazil jeden maly darecek pro moje auto. konecne asi kosmetika a to myslim opravdu kosmetika. hned jak bude pekne pocasi,dam se do toho a snad uvidime rozdil... skromne ale dobre ,sak uvidis to bude za chvilku mnohem vic produktu
oni Odesláno 4. duben 2011 Autor Odesláno 4. duben 2011 vim,uz ted planuju dalsi,ale opravdu predem chci videt,jaky to bude po tomto az pak to doplanuju a snad jeste neco pribude. ono to opravdu neni levna zalezitost.
silvar Odesláno 4. duben 2011 Odesláno 4. duben 2011 nene je to drahe,ale uz ted vidim ze to vydrzi,ja uz udelal tri auta a zatim v klidu vse
oni Odesláno 5. duben 2011 Autor Odesláno 5. duben 2011 tak zatim vsichni pisou ze se to dela v pohode,tak tomu budu muset verit. vcera jssem to jeste probiram z kubou z detailing schopu,tak uvidime. cekam na to spravne pocasi,ted tady porad chcije..
Rejty Odesláno 5. duben 2011 Odesláno 5. duben 2011 http://rejty206.rajce.idnes.cz/252CANON/#IMG_5222.jpg tu hroty vám 306tkářům závidím ty vyměnitelné čepy.....my na 206 musíme menit cele rameno co stoji 1500 minimalne:( [upravil dne 5/4/11 09:21 Rejty]
oni Odesláno 5. duben 2011 Autor Odesláno 5. duben 2011 kolik za ne chlape... me pak napadlo, nebudou cajti rejpat kvuli tem hrotum? jinak ted jsem menil silentbloky na rameni u stejnyho auto co mas ty a na druhy strane se menilo cely rameno. je to draha sranda,ale ve finale oproti 306 to vyjde penezne na stejno.
oni Odesláno 12. duben 2011 Autor Odesláno 12. duben 2011 dekuju moc chlape... jinak sehnany stredove krytky a to zatky do vodovodniho potrubi za 20 kus.... [upravil dne 13/4/11 12:28 oni]
Stifler Odesláno 13. duben 2011 Odesláno 13. duben 2011 Tak pak dej fotku, jak to bude finálně vypadat na autě.
Recommended Posts