triner Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 Zdravím při ohřátí motoru a delší jízdě mi začne unikat voda z chladiče, myslím si že to bude pumpa. takže při výměně pumpy známená shodit rozvodový řemen?? Citovat
ozzy56 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 bylo by vhodné uvést aspon jaký máš motor a rok výroby pumpou to nebude:myslim Citovat
triner Odesláno 20. únor 2011 Autor Odesláno 20. únor 2011 je to 1.9 D 50 Kw, R.v. 1994. Nevím čím by to jiným bylo, prostě se ztrácí voda a docela dost často dolejvám, takže si myslí, že to bude symering na pumpě, prostě se to zahřeje zvětší se tlak a voda je pryč........ Citovat
ozzy56 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 když ti teče z chladiče, není to pumpou, když teče pumpa,tak to jde z ní Citovat
olda Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 A co třeba těsnění pod hlavou,prasklá hlava,nebo třeba jen netěsnost na hadici u chladiče,možností je hodně,chce to jen najít.Ta pumpa mi přijde jako nejmíň pravděpodobná možnost. Citovat
triner Odesláno 20. únor 2011 Autor Odesláno 20. únor 2011 upřenění: z expanzní nádržky uniká voda Citovat
švícko87 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 Zkus si přes víčko na expanzce \"natlakovat\" okruh a hned uvidíš,kde ti to uktíká.Pokud by to bylo ono zminované čerpadlo,měl bys vidět vodu pod autem i po dojetí. Ano,když budeš dělat pumpu,musí rozvody dolů.Na vačce,čerpadle i setrváku jsou \"aretační místa\",tuším že šroub M8,nebo M10 - nejsem si jistý,na setrvák trn. Ale může to být klidně těsnění pod hlavou,netěsná hadice,špatný spoj.... Citovat
triner Odesláno 20. únor 2011 Autor Odesláno 20. únor 2011 dobrá rada zkusím natlakovat, ale včera sem jel a asi po 10 Km, přestal topit, klesla teplota a pod autem kaluž jak blázen, takže si myslím, že to bude nejspíše ta vodní pumpa, neměl jsem možnost rychle nahlednou t pod auto odkud to teče ale myslím si, že to bude tou pumpou. Náhodou obázek nebo výkres motoru někdo nemáte, abych věděl přeně. Citovat
ozzy56 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 najeď na zvedák (kanál), nalej vodu a nastartuj--při tom úniku jak píšeš, to musíš najít, může to téct i z vodní pumpy, ale musíš si být jistý...,nemá smysl měnit něco jen tak od boku... když ti tlakuje okruh a těče přes expanzku, nejspíše vadné těsnění pod hlavou (pumpa by nikdy nevytlačila vodu přes expanzku) obrázek nepotřebuješ, hlavně zjisti KDE ta voda po zahřátí teče Citovat
majk306 Odesláno 20. únor 2011 Odesláno 20. únor 2011 Jesti nemaš kanal ani zvedak stači sundat prave předni kolo a hned plastovy kryt za nim a nastartovat a když ti to bude kapat přesně pod řemenici od kliky ,tak to bude pumpa,ale lepši je pak ještě schodit plastovy spodni kryt rozvodu a pak uvidiš přesně kudy to teklo, Citovat
triner Odesláno 30. březen 2011 Autor Odesláno 30. březen 2011 tak závada vyřešena, vodní pumpa to nebyla. Byla to pouze zteřelá gumová záslepka u pumpy, možná nějáký vývod na klimu...... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.