Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anketa - májový Slovenský minizraz


pastorek

májový Slovenský minizraz  

  1. 1. májový Slovenský minizraz

    • Duchonka
      33
    • Topoľčany
      4
    • Šúrovce
      3

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

V poslednej dobe sme zaregistrovali nárast aktívnych členov z okolia Topoľčian a Bánoviec nad Bebravou. Z tohoto dôvodu je možnosť zrealizovať májový zraz v týchto lokalitách. Táto anketa má rozhodnúť kde sa chcete stretnúť. Ak bude málo záujemcov o nové miesto tak sa zraz bude konať v Šúrovciach.

Poprosím hlasujúcich aby i v príspevku napísali prečo hlasovali tak ako hlasovali.

[upravil dne 10/4/11 21:40 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som už svoju povinosť splnil. Zahlasoval som za Duchonku, a to z toho dôvodu že som tam už jedeno popoludnie v super partii absolvoval. Je tam krásne prostredie, krásna lokalita pre deti, kľud a v neposlednej rade som rád že je tam aj pár chalanou ktory majú potenciál zorganizovať takéto popoludnie v znamení leva. A som zvedaví ako to dopadne :papa:papa:papa:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taki som dal Duchonku je to super kludna rekreacna oblast a ti co tam boli v decembri tak boli iba na jej zaciatku ale ono sa to este dost daleko taha dozadu kde byva aj znami letny festival Orange music summer Duchonka .treba ju pochodit celu samozrejme ak vijde pocasie:papa .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen poprosím aby se termín nekryl s termínem jarního srazu v Kokoříně, děkuji.

Nekryje. Toto je minizraz 08.05. a Kokořín je 27. - 29. 05

Zatiaľ jednoznačne vedie Duchonka a predpokladám že si tento náskok udží. Tiež som za ňu hlasoval napriek krvácajúcemu srdcu lokálpatriota. :D

Na Báhoňskom zraze očakávame predstavenie organizátorov a ich návrh. :super

[upravil dne 20/2/11 12:41 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som zahlasoval tiez za Duchonku a preco? - bol som tam s mojou partiou na stanovacke bolo to asi pred 14 rokmi, boli sme tam tyzden no priznam sa triezvy som ju nevidel:D tak preto by som sa tam siel pozriet este raz :cool:

aspon okukame nejake žocharky nie???

[upravil dne 20.2.2011 13:10 robozv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen poprosím aby se termín nekryl s termínem jarního srazu v Kokoříně, děkuji.

Nekryje. Toto je minizraz 08.05. a Kokořín je 27. - 29. 05

Zatiaľ jednoznačne vedie Duchonka a predpokladám že si tento náskok udží. Tiež som za ňu hlasoval napriek krvácajúcemu srdcu lokálpatriota. :D

Na Báhoňskom zraze očakávame predstavenie organizátorov a ich návrh. :super

[upravil dne 20/2/11 12:41 pastorek]

Ja ti dam!!!! :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...