Milan+ Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Záleží u toho na roměru kola,jaká je i šíře.Ale co jsem zkoušel 17\"x7,5 s ET 35,tak aby to bylo zároven,tak by to sneslo 15mm adaptér. Citovat
Jooooose-1 Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 Mně se to za plecháče zdá dost, nedávno tu někdo nabízel hliníky 4 kusy s pneumatikama za 6.000 a bez pneumatik za 5.000. Sice to byly 15\", ale i tak se mi ta cena plechů zdá příliš vysoká. Presne ja som si kúpil 4 originál hliníkové disky na 807-čku skoro nové za 5 893 CZK aj z pneumatikami ešte aspoň na jednu sezónu... Citovat
Sasula Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Jooooose - my tu mluvime o 18\" ty jsou v trochu jine cenove kategorii... jinak s tim et. podle toho co jsem meril tak kdyz mas disk 7\" a et35 tak je 17mm od vnitrniho okraje lemu. takze nejmensi et je ET18. osobne to mam bez podlozek, že jsou kola schovany a nemam zacakany cely auto kdyz jedu. gumy 235/40/18 disky 8*18\" UZ je mam na aute a je to zase hroznej rozdil proti 15\" balonum [upravil dne 16/3/12 11:37 od Sasula] Citovat
JIRA76 Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Mám na autě 17´´ a je to úplně jiný pojezd! To mám na zimu 16´´ a rozdíl oproti těm cvičkám je velký. To auto sedí jak přibité teď jen nevím kdy se smí přezout na létní,počasí ukazuje že zima nás už nepotká ani náhodou... Nevíte kdy se může legálně přezout? Citovat
tyjo Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 Můžeš přezout okamžitě, protože zimní penu musíš mít pouze když lze předpokládat sníh, náledí atd. Já už mám přežuto, možná na vysočině bude problém, kde jsou značky tam je to povinné. Citovat
JIRA76 Odesláno 18. březen 2012 Autor Odesláno 18. březen 2012 Díkes za radu :-) Už se nemůžu dočkat letních... Je mi v tom pařáku zimáčků líto Asi předpoklad že v Budějkách bude ještě zima není Citovat
Milan+ Odesláno 18. březen 2012 Odesláno 18. březen 2012 Co jsi tam dal za 17\" a jaká značka? Co máš za profil pneu? Taky o tom stále uvažuji,ale dnes jsem to posadil opět na 15\",jelikož alu 17\" jsou stále bez pneu. Citovat
Sasula Odesláno 19. březen 2012 Odesláno 19. březen 2012 7\" - 225/45R 17 94 8\": Velikosti pneumatik kW-rozsah 225/45R 17 94 79 - 116 235/45ZR 17 93 79 - 116 235/45ZR 17 93 79 - 150 Citovat
JIRA76 Odesláno 19. březen 2012 Autor Odesláno 19. březen 2012 Mám na autě kola Rial a gumy 235/55/17 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.