Martin 1981 Odesláno 30. leden 2011 Odesláno 30. leden 2011 Nevie tu niekto o cloveku co mi pomoze rozchodit tempomat?najlepsie zapadne slovensko,zatial dik za info:papa Citovat
Ferry Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 a to jako jen povolit pres diag nebo i komplet se sehnanim packy, doplnenim spinacu na pedaly a tak ? Citovat
733thunder Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Aj ja niekoho zhanam,vsetko mam namontovane este od predchadzajuceho majitela,len ho ozivit Citovat
h4wk3y Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 doporucuji procist vlakno o par radku nize a tam jsou komplet informace o tempomatu... Pak jen sehnat nkoho s diagnostikou , v CR je jich prehrsle, nevim ale, jak je to na Slovensku... Citovat
733thunder Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Takze kto ma na Slovensku v okoli trencina diagnostiku? Citovat
shark734 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Martin 1981: ak ti staci tempomat aktivovat cez dia tak napis SZ... Citovat
shark734 Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 ak sa ti chce koli tomu tolko behat...aj v piestanoch ma niekto dia ale nick si nespomenem Citovat
733thunder Odesláno 31. leden 2011 Odesláno 31. leden 2011 Pockam este ci niekto zareaguje.Dufam ze sa najde nejaka dobra dusa Zatial vdaka. Citovat
Martin 1981 Odesláno 31. leden 2011 Autor Odesláno 31. leden 2011 packu mam ,len neviem ci to bude stacit:aut,,,,,,dufam ze ano,ak nie kde sa daju zohnat tie snimace nahodou niekto neviete? Citovat
h4wk3y Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 vime... vse je zde - na brzde je spinaci spinac pro brzdova svetla... musi tam byt jeste rozpinaci, od ktereho jeden drat jde do ECU... jeden spinaci spnac musi byt na spojce... ridici jednotka motoru musi mit cislo 0 251 010 251 a vyssi aby sel povolit tempomat... (u HDi) pak uz jde jen o hlavni vypinac a packu pod volantem a dalsi 3 kabely do ECU od packy... Citovat
Martin 1981 Odesláno 1. únor 2011 Autor Odesláno 1. únor 2011 vime... vse je zde - na brzde je spinaci spinac pro brzdova svetla... musi tam byt jeste rozpinaci, od ktereho jeden drat jde do ECU... jeden spinaci spnac musi byt na spojce... ridici jednotka motoru musi mit cislo 0 251 010 251 a vyssi aby sel povolit tempomat... (u HDi) pak uz jde jen o hlavni vypinac a packu pod volantem a dalsi 3 kabely do ECU od packy... ok zajtra pozrem to cislo Citovat
h4wk3y Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 jo, nemas ty uz MUX? nebo mas kulaty packy - tedy bez MUXu? pokud bez MUXu, tak ti to pujde tak na 99,9%, protoze to jde vetsinou od konce roku 2000, ty mas 2003, takze si myslim, ze by nemel byt problem... Citovat
HonzaZ Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 To číslo asi nebude souhlasit, h4wk3y má ŘJ motoru Bosch a ty Martine máš Siemens. Citovat
Martin 1981 Odesláno 1. únor 2011 Autor Odesláno 1. únor 2011 To číslo asi nebude souhlasit, h4wk3y má ŘJ motoru Bosch a ty Martine máš Siemens. mam strekovanie siemens aka je rj to neviem,musim pozriet Citovat
h4wk3y Odesláno 1. únor 2011 Odesláno 1. únor 2011 aha, tak to pak jsem mimo omlouvam se za mystifikaci... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.