Guest hasalada Odesláno 14. leden 2011 Odesláno 14. leden 2011 Zdarec.Potřebuji poradit u vozu 307 2.0 HDI 66kw v garáži kde je 13 stupnu, studený motor chytne normálně,ale chvýli se pohupují otáčky a pak jde normálně,kromě bílošedivého kouře ostře štiplavého.Po chvilce přidám na 2000 otáček, tak jakoby do výfuku po kašlával a ten kouř je intenzivnější přestane až při 3000 otáčkách nebo až se zahřeje na 80 stupnu diagnostika je uplně čistá mám svoji original.Ještě je divné když je studený tak že se nezdvihnou volnoběžné otáčky z 800 na900 jako my to dělá na P.607. Díky všem za názory [upravil dne 14/1/11 21:09 hasalada] [upravil dne 14/1/11 21:29 hasalada] [upravil dne 14/1/11 21:30 hasalada] [upravil dne 14/1/11 21:31 hasalada] [upravil dne 14/1/11 21:32 hasalada] Citovat
Guest hasalada Odesláno 14. leden 2011 Odesláno 14. leden 2011 ty jsou nové,egr nový škrtíci klapka nová filtry nový Citovat
Guest hasalada Odesláno 14. leden 2011 Odesláno 14. leden 2011 vstřiky podle diagnostiky v pořádku Citovat
marko306 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 vstřiky podle diagnostiky v pořádkuale, len podľa diagnostiky ktorá ti tlak vstreku neodmerá, a vizuálne ti tak isto špičku vstreku nepozrie či nie je zanesená. Citovat
ozzy56 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 když ti neubývá voda, nebo není v oleji, a při zahřátí na provozní teplotu je vše O.K., myslím,že to není třeba řešit otáčky volnoběhu jsou stejné,jestli je motor studený, nebo teplý (u HDi) Citovat
Guest hasalada Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 mám ještě P 607HDI a tam se otáčky zvíší při studeném motoru /jako sytič/ i u citroenu c5 nebo c8 tam jsou podobné motory které jsem měl a tam se také zvíšili je my to divné Citovat
marko306 Odesláno 15. leden 2011 Odesláno 15. leden 2011 tak potom by tam malo byť určite nejaké čidlo ktoré registruje teplotu vody a tým zvyšuje otáčky motoru. To čidlo môže byť v háji. Hľadal by som niekde okolo termostatu. Ja mám síce iba D, ale keď je studený tak mám 1000 ot/min a zohriaty má okolo 750 ot/min. Citovat
ijirda Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Já bych nechal změřit tlaky ve válcích........ Citovat
DanculD Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Ja mam otacky tiez rovnake. Ci je studeny alebo teply, stale tak isto. A neregistrujem ziadny poroblem. Citovat
dyno Odesláno 16. leden 2011 Odesláno 16. leden 2011 Ja mam otacky tiez rovnake. Ci je studeny alebo teply, stale tak isto. A neregistrujem ziadny poroblem. u me to same:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.