elton Odesláno 19. leden 2012 Odesláno 19. leden 2012 U Antíka jsou poruchy kvalitním servisem:bacha:bacha:bacha Jeho autí za to nemůže, ale servisáci. Citovat
radek76 Odesláno 19. leden 2012 Odesláno 19. leden 2012 Já si teda na THP zatím nemůžu stěžovat (po roce provozu). [upravil dne 19/1/12 20:09 od radek76] Citovat
nikol Odesláno 19. leden 2012 Odesláno 19. leden 2012 TAky,až si pořídím 5008 tak Thp. Ale ta statistika by mě zajimala. A kam jezdí a co dělají špatně,výš co mi ne? Citovat
cartmen Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Já si teda na THP zatím nemůžu stěžovat (po roce provozu). [upravil dne 19/1/12 20:09 od radek76] Otazkou jest kolik km znamena rok provozu Citovat
antired Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Smejd smejd smejd ...omlouvam se zarytym pezotakum. Nova hlaska :-) Parking assistensse system faulty :-D to sem jeste nemel... Citovat
elton Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Asi ti odešlo čidlo od parkáče:myslim a teď ještě najít které Citovat
antired Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Uz to zase zmizelo... A ted nevim je to dobre nebo spatne :-D? Citovat
Modzillo Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 rovnakú hlášku som už zažil 2x: - senzor bol zasypaný snehom - nárazník bol tak špinavý, že som nevedel identifikovať miesto senzoru... Citovat
radek76 Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Otazkou jest kolik km znamena rok provozu Pravda - u mě nemnoho - cca 19t. Ale abych nekecal, cirka po 1500km se objevila ztráta výkonu. V servisu pouze přes dia smázli chybu v PC a od té doby šlape... [upravil dne 20/1/12 17:48 od radek76] Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 minuly tyden jsme resily a odstranovali zajimavou zavadu u nečervene 5008 2,0 HDi ... ...docela me to rozsekalo co se muže dít s novým autem , mělo cca 100km. Citovat
radek76 Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Pe.Tr - to je zajímavý, skoro jsem tady začínal nabývat dojmu, že 2,0 HDI jsou naprosto bez závad... (Hlavně bílý) Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 už jste někdo davali na střechu příčníky? Citovat
elton Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Rado :bacha:bacha:roker:D pe.ťo ne, proč? [upravil dne 20/1/12 22:08 od elton] Citovat
radek76 Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Jasně, že dával [upravil dne 20/1/12 22:11 od radek76] Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 přičniky se přidělavaji šroubem ke střeše resp do tech valečku ve střeše pod krytkama , doporucuju moc neutahovat na byka, on ten valecek neni totiz ke strese přivařeny ale zevnitr vozu přišroubovany na matku . at to shrnu , při demontaži příčniku se srouby uvolnily is tema valeckama , takže dvě díry ve střeše. dali jsme tam tesnici a lepici tmel a dali nove matky a utahli , tohle jsem ještě nezažil. Citovat
radek76 Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 Počkej - teď jsem kapku mimo, - mám tam jakési rychloupínání... Žádný šroubování, jen odklopím krytky na střeše, naklapnu tam příčníky, nasadím na ně plastový kryty, zamknu a je hotovo... Vlastně jo, vzpomínám si, že tam nějakej váleček - tuším mosaznej asi bude, vzpomínám, že jsem tím poprvé ty zámky nějak ladil - máš pravdu, ale teď už nic neodšroubovávám. (a po Tvojí zkušenosti to rozhodně ani nebudu zkoušet ) Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. leden 2012 Odesláno 20. leden 2012 radku ty mit strach nemusis ty mas ty s automatickym zamkem, ja mluvim o tech druhejch viz http://pe.tr-pe.tr.sweb.cz/9616X6.pdf [upravil dne 20/1/12 23:09 od Pe.Tr] Citovat
elton Odesláno 21. leden 2012 Odesláno 21. leden 2012 No a já čekal těžkou závadu 2,0hdi:( Jinak mám stejně jak Radek krytky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.